Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Alexandra Lesh

Alexandra Lesh

Po strednej škole som vyštudovala žurnalistiku na Viedenskej univerzite. Niekoľko rokov som pracovala ako redaktorka vo verejnoprávnej televízii a rozhlase vo Viedni. Potom som sa presťahovala do Prahy, kde pracujem ako copywriterka, fotografka a prekladateľka z nemčiny. Svoj voľný čas rada trávim na rodnej južnej Morave, kde som dlhé roky chovala kone na farme svojich starých rodičov a bola nadšenou jazdkyňou. Dnes sa o svoju lásku k prírode a zvieratám delím so svojimi dvoma synmi.

Nová definícia pohodlného ovládania elektrických ohradníkov: ovládajte svoje ohradníky doslova odkiaľkoľvek na svete

Aby sme našim zákazníkom ušetrili ešte viac nákladov a času pri práci s elektrickým ohradníkom, vyvinuli sme jedinečný a inovatívny systém diaľkového ovládania ohradníka. Vďaka systému Modern Smart Farm fencee môžete teraz ovládať a monitorovať svoje elektrické ohradníky na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Prečítajte si viac

Ako vybrať a zostaviť elektrický ohradník pre kozy

Zvedavosť, obratnosť a šikovnosť. Vlastnosti, ktoré môžeme bezpochyby pripísať kozám. Tieto vlastnosti sú však dôvodom, prečo chov kôz v elektrickej ohrade nemusí byť vždy jednoduchý. Touto problematikou sa zaoberáme už mnoho rokov a prinášame niekoľko užitočných tipov, ako postaviť elektrickú ohradu pre kozy, ktorá zabezpečí bezpečnosť vašich zvierat.

Prečítajte si viac

Ako vybrať a zostaviť elektrický ohradník pre ovce

Chov oviec v elektrickej ohrade nie je taký jednoduchý, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Hustá srsť oviec je veľmi dobrým izolantom a robí zvieratá menej citlivými na elektrické impulzy. Okrem toho sú ovce často napádané rôznymi predátormi. Pripravili sme niekoľko tipov, ako zriadiť funkčný elektrický ohradník pre ovce.

Prečítajte si viac

Ako vybrať a zostaviť elektrický ohradník pre kone

Chov koní si vyžaduje nielen skúsenosti, ale aj veľa času. Chceme vám, chovateľom, časť z neho ušetriť vďaka našim elektrickým ohradníkom pre kone. V tomto článku vám poradíme, ako takýto funkčný a bezpečný ohradník správne nastaviť.

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.