Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Pravidlá tridenia ponúk tovaru

obchodná spoločnosť VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísaná u Krajského súdu v Hradci Králové pod sp. zn. C 9839, na predaj tovaru prostredníctvom internetovej stránky www.fencee.sk (ďalej len"internetová stránka").

Pri zobrazovaní tovaru na našich webových stránkach používame nasledujúce pravidlá.

1. OBJEDNÁVANIE V SEKCII "ODPORÚČANÉ"

  • 1.1. V tejto sekcii sú zobrazované produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a odporúčame pre jednotlivé kategórie Vášho nákupu. Tovar je radený tak, že sa na predných priečkach zobrazujú produkty na základe dátumu pridania ako NOVINKY do našej ponuky, ďalším rozhodujúcim faktorom pre radenie produktov v tejto kategórii je abecedné radenie, pre Vašu jednoduchšiu orientáciu. V neposlednom rade aj na predné priečky radíme produkty podľa ich sezónneho použitia. Vo všetkých našich sekciách tovaru môžete použiť ďalšie nami ponúkané filtre na bližšiu špecifikáciu dopytovaného tovaru.

2. TRIEDENIE SEKCIE “NAJLACNEJŠIE”

  • 2.1. Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najnižšou predajnou cenou je radený pred tovar s vyššou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom zoradený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený) počet kusov.

3. TRIEDENIE SEKCIE “NAJDRAHŠIE”

  • 3.1. Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najvyššou predajnou cenou je radený pred tovar s nižšou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom radený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený počet kusov).

Tieto pravidlá pre objednávanie ponúk tovaru sú platné od 25. 10. 2023.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.