Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Blog fencee

Ako vybrať a zostaviť elektrický ohradník pre mladé teľatá a žriebätá

Vlastníte pastviny s teľatami a žriebätami? Kúpte si elektrický ohradník a chráňte ich pred dravcami. V našom sprievodcovi vám predstavíme vhodné generátory pre citlivé zvieratá a mláďatá a pomôžeme vám s výberom a inštaláciou ohradníka.

Prečítajte si viac

Používanie chytrých elektrických ohradníkov v Združení chovateľov oviec a kôz - Smart Farm

Po 4 rokoch používania elektrického ohradníka fencee smart sme sa stretli s riaditeľom Zväzu chovateľov oviec a kôz (SCHOK) Ing. Jiřím Humlom. Rozprávali sme sa o tom, ako im systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud pomáha a v čom vidia najväčšie výhody.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Ako chrániť okrasné jazierko a chovný rybník pred vydrami

Chováte ryby v rybníku alebo jazere a obávate sa, že na ne čaká vydra riečna? Vieme, ako zabrániť útokom vydry v súlade so zákonom. Zakúpením pachového a elektrického ohradníka môžete svoje jazierko alebo rybník spoľahlivo ochrániť pred vydrami a inými škodcami.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Účasť na Sommet de l'Elevage 2023

Zúčastnili sme sa na veľtrhu hospodárskych zvierat vo Francúzsku. Pozrite si krátku správu s niekoľkými fotografiami nášho stánku s plotom.

Prečítajte si viac

Autor Barbora Horáková

"Na ochranu našich plodín pred jeleňmi používame elektrické ohradníky" hovorí Mirek Dokoupil

Kombinovaný generátor plota DUO PD50
Používa sa na ochranu proti jelenej zveri
Oplotenie so stĺpikmi a lanom

Prečítajte si viac

Projekt elektrickej zábrany proti slonom s plotom v Afrike

Pozrite si, ako prebiehala výstavba elektrického ohradníka pre slony v Konžskej republike pomocou nášho diaľkovo ovládaného zdroja energy DUO RF EDX s výkonom 15 J. V článku nájdete aj niekoľko fotografií ohradníka pre slony, ktorý chráni plodiny arašidov, kukurice a banánov.

Prečítajte si viac

Sprievodca inštaláciou systému solárneho elektrického plotu

Uvažujete o solárnom systéme na napájanie elektrického plota, ale neviete, ako ho nainštalovať? Náš článok je tu pre vás. Povieme vám, bez čoho sa nezaobídete a ako krok za krokom nastaviť solárny systém.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Inštalácia systému Smart Farm v ZOO Brno

Pozrite si, ako bol systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud implementovaný v niekoľkých výbehoch pre mačky a medvede.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.