Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Blog fencee (ovce)

Používanie chytrých elektrických ohradníkov v Združení chovateľov oviec a kôz - Smart Farm

Po 4 rokoch používania elektrického ohradníka fencee smart sme sa stretli s riaditeľom Zväzu chovateľov oviec a kôz (SCHOK) Ing. Jiřím Humlom. Rozprávali sme sa o tom, ako im systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud pomáha a v čom vidia najväčšie výhody.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Skutočne neuveriteľný pomocník pána Cieslara - Smart Farm

Ďalšie pokračovanie prípadových štúdií systému Smart Farm nás zaviedlo do Bystřice v Moravskosliezskom kraji za známym chovateľom oviec plemena Shetland pánom Romanom Cieslarom. Prečítajte si o výhodách a pohodlí inteligentného elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud na ovčej farme Petrlák

Tentoraz sme navštívili malú salaš, ktorá sa nachádza v Orlickom podhorí na okraji obce Říčky. Porozprávali sme sa s majiteľom pánom Vlastimilom Petrlákom a jeho synom Jakubom, aby sme zistili, ako sú spokojní so systémom Chytré Farmy po takmer dvoch rokoch používania.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Moderná Smart farma teraz aj v Pošumaví - Farma Muckov

Koncom apríla sme sa vybrali do podhoria Šumavy, aby sme nainštalovali náš unikátny systém inteligentných elektrických oplotení. Cieľom bolo zabezpečiť päť odľahlých pasienkov, ktoré chcel zákazník monitorovať a spravovať na diaľku, aby bol okamžite informovaný o akomkoľvek probléme v elektrickom ohradníku.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

"Mám doma ešte jedno diaľkové ovládanie generátora ako alarm." hovorí Milan Petr z Trojanovíc

Výkon generátora DUO RF PDX50 / výkon 5 J
Používa sa pre: 40 ks hovädzieho dobytka / 40 ks oviec
Ohrada: dĺžka 3 - 4 km / merané napätie 10 kV

Prečítajte si viac

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.