Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Moderné technológie v chove kurčiat

Starostlivosť o hydinu - Moderná technológia pre zdravé a šťastné sliepky

Hľadáte účinný spôsob, ako si uľahčiť starostlivosť o sliepky? V dnešnom článku sa dozviete, aké moderné technológie vám pomôžu ochrániť vaše sliepky pred dravcami a ako efektívne kŕmiť sliepky počas vašej neprítomnosti bez toho, aby ste prišli o krmivo v dôsledku poveternostných podmienok.

Prečítajte si viac

Predstavujeme moderné riešenie pre chov sliepok: automatické dvierka na kurín šetria čas a námahu

Už vás nebaví každý deň ručne otvárať a zatvárať kurník? Pozrite sa s nami na to, ako funguje automatické otváranie dverí kurína a aké výhody toto moderné riešenie prináša.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.