Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Chytrá Farma s aplikáciou fencee Cloud

Nepretržitá kontrola na neobmedzenú vzdialenosť: zavedenie nových LTE zdrojov pre elektrický ohradník

Láka vás možnosť ovládať a monitorovať elektrické oplotenie bez ohľadu na to, ako ďaleko sa nachádzate? Nové mobilné zdroje LTE spoločnosti Fencee sú tu pre vás. Prečítajte si, aké technológie využíva tento inovatívny rad generátorov a aké sú jeho ďalšie výhody. Článok obsahuje aj porovnanie zdrojov fencee Cellular DUO EDC s inými inteligentnými generátormi.

Prečítajte si viac

Čo ponúkajú inteligentné RF generátory fencee?

Inteligentné plotové zdroje ponúkajú mnoho výhod, ktoré výrazne zjednodušujú kontrolu a monitorovanie správnej prevádzky elektrických ohradníkov. Pozrite si výhody a možnosti ovládania ohradníka mobilným telefónom.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Spustenie systému Smart Farm na ranči Zdeňky Pohlreichovej

Poďte s nami na krásny ranč neďaleko Prahy k pani Zdeňke Pohlreichovej, ktorá nás ako českého výrobcu oslovila, pretože potrebovala nový spoľahlivý zdroj elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Moderná Smart farma teraz aj v Pošumaví - Farma Muckov

Koncom apríla sme sa vybrali do podhoria Šumavy, aby sme nainštalovali náš unikátny systém inteligentných elektrických oplotení. Cieľom bolo zabezpečiť päť odľahlých pasienkov, ktoré chcel zákazník monitorovať a spravovať na diaľku, aby bol okamžite informovaný o akomkoľvek probléme v elektrickom ohradníku.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Možnosti inštalácie kontrolného RF zariadenia Monitora MX10

Zistite viac o možnostiach inštalácie nášho zariadenia na diaľkové monitorovanie parametrov elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Nové funkcie v službe fencee Cloud

Predstavenie niektorých nových funkcií, ktoré umožňuje aplikácia fencee Cloud. Patrí medzi ne možnosť zdieľať jednotlivé zariadenia s ostatnými členmi farmy, ktorým môžete udeliť rôzne prístupové práva. Ďalej sú to funkcie virtuálneho geoparcelku a mapy, ktoré umožňujú ešte lepšiu orientáciu vďaka zobrazeniu mapy.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Nová definícia pohodlného ovládania elektrických ohradníkov: ovládajte svoje ohradníky doslova odkiaľkoľvek na svete

Aby sme našim zákazníkom ušetrili ešte viac nákladov a času pri práci s elektrickým ohradníkom, vyvinuli sme jedinečný a inovatívny systém diaľkového ovládania ohradníka. Vďaka systému Modern Smart Farm fencee môžete teraz ovládať a monitorovať svoje elektrické ohradníky na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Prečítajte si viac
Alexandra Lesh

Autor Alexandra Lesh

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.