Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Vít Šiller

Vít Šiller

Cez športový manažment a riadenie logistiky vo veľkej spoločnosti som sa dostala k riadeniu e-shopu a marketingu v spoločnosti VNT electronics s.r.o. Mojou úlohou je čo najlepšie a najzrozumiteľnejšie sprostredkovať zákazníkom informácie o produktoch fencee a Dogtrace.

20 rokov VNT electronics: 15% zľava na všetko

Spustili sme špeciálnu ročnú zľavovú akciu na celý sortiment plotov. Zľavu 15 % na celý nákup uplatníte zadaním zľavového kódu LETO15 v nákupnom košíku.

Prečítajte si viac

Používanie chytrých elektrických ohradníkov v Združení chovateľov oviec a kôz - Smart Farm

Po 4 rokoch používania elektrického ohradníka fencee smart sme sa stretli s riaditeľom Zväzu chovateľov oviec a kôz (SCHOK) Ing. Jiřím Humlom. Rozprávali sme sa o tom, ako im systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud pomáha a v čom vidia najväčšie výhody.

Prečítajte si viac

Inštalácia systému Smart Farm v ZOO Brno

Pozrite si, ako bol systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud implementovaný v niekoľkých výbehoch pre mačky a medvede.

Prečítajte si viac

Skutočne neuveriteľný pomocník pána Cieslara - Smart Farm

Ďalšie pokračovanie prípadových štúdií systému Smart Farm nás zaviedlo do Bystřice v Moravskosliezskom kraji za známym chovateľom oviec plemena Shetland pánom Romanom Cieslarom. Prečítajte si o výhodách a pohodlí inteligentného elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac

Stavba elektrického ohradníka pre výstavu Naše pole

Organizátor podujatia, spoločnosť Profi Press, nás oslovil, aby sme pomohli zabezpečiť pole plodín, ktoré budú prezentované na výstave Naše pole v júni. Pozrite si elektrický ohradník proti zajacom a divej zveri.

Prečítajte si viac

Smart Farm spríjemňuje každodenný život na ranči Coldriver

Ďalší príklad inteligentného elektrického plotu v praxi. Po takmer troch rokoch používania Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud sa s nami v novom článku podelila o svoje skúsenosti sympatická farmárska rodina.

Prečítajte si viac

Prezentácia Smart Farm fencee na stretnutí Klubu chovateľov oviec plemena Texel

V sobotu 21.3. sme sa vybrali do Vysokého Mýta, aby sme predstavili elektrické ohradníky fencee spolu s naším efektívnym systémom Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud.

Prečítajte si viac

Čo ponúkajú inteligentné RF generátory fencee?

Inteligentné plotové zdroje ponúkajú mnoho výhod, ktoré výrazne zjednodušujú kontrolu a monitorovanie správnej prevádzky elektrických ohradníkov. Pozrite si výhody a možnosti ovládania ohradníka mobilným telefónom.

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.