Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Prečo chcete naše produkty? Pretože sú

České od základov

Česká spoločnosť. českí zamestnanci. česká výroba. sme čisto česká spoločnosť, vybavená tými najlepšími technológiami. nemáme žiadnu továreň v Číne ani v inej krajine. všetky kľúčové výrobné procesy prebiehajú v našej spoločnosti v Lanškroune, pod prísnou výstupnou kontrolou.

České od základov
Prémiová kvalita

Prémiová kvalita

Komponenty si vyrábame sami alebo ich získavame od renomovaných európskych dodávateľov. Vlastníme spoločnosť na osadzovanie dosiek plošných spojov a máme vývojové centrum so špičkovými odborníkmi v tejto oblasti.

Osvedčená kvalita

Použité výrobky a komponenty sú dlhodobo testované v rôznych podmienkach a pri extrémnom zaťažení.

Osvedčená kvalita
Ľahko prístupné

Ľahko prístupné

Naše zariadenia si môžete pozrieť a vyskúšať takmer po celej Českej republike. Kontaktné údaje na autorizovaných predajcov fencee nájdete na našej webovej stránke.

Vyhľadajte si predajcu

Používateľsky prívetivé

S našimi produktmi sa ľahko pracuje. Ku každému dostanete jasný návod a ak si nebudete vedieť rady, sme tu pre vás. Ponúkame odborné poradenstvo pri plánovaní a realizácii. Vyberieme produkt, ktorý splní vaše očakávania.

Pozrite si kontakty

Používateľsky prívetivé
Vyvinuté s pomocou odborníkov

Vyvinuté s pomocou odborníkov

Aby sme mohli dodávať užitočné výrobky, potrebujeme kvalitnú technologickú základňu a vývojové centrum. Na vývoji a výrobe výrobkov spolupracujeme s tímom odborníkov. Nie sme v tom sami.

Záručný a pozáručný servis

Poskytujeme komplexný servis a údržbu našich zariadení. Priemerná doba servisu u nás je 2 - 3 týždne, ale zvládneme to aj skôr. Po vzájomnej dohode dokážeme vašu servisnú prioritu vybaviť v ešte kratšom čase. A ak si s nami vopred telefonicky dohodnete termín a prídete osobne, ponúkame servis doslova na požiadanie, pretože vieme, ako naplno naše výrobky využívate.

Ako môžem požiadať o servis?

S expresnou službou
S predĺženou zárukou

S predĺženou zárukou

Prísna kontrola a inovácia technologických a výrobných procesov zvyšuje úroveň kvality našich výrobkov. Preto na vybrané zariadenia poskytujeme predĺženú záručnú dobu 3 roky.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.