Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Pravidlá spracovania recezií

obchodná spoločnosť VNT electronics s.r.o., IČO: 64793826, so sídlom Dvorská 605, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, zapísaná u Krajského súdu v Hradci Králové pod sp. zn. C 9839, na predaj tovaru prostredníctvom internetového obchodu www.fencee.sk

Recenzie, ktoré uverejňujeme, sú výhradne od zákazníkov, ktorí si recenzované produkty v e-shope skutočne zakúpili.

Ako môžem recenzovať výrobok, ktorý som si zakúpil?

  1. Pri každej objednávke tovaru z nášho e-shopu vám môžeme zaslať e-mail s možnosťou napísať recenziu na výrobok na našej webovej stránke. Nesúhlas môžete vyjadriť počas procesu objednávky bezprostredne pred odoslaním objednávky.
  2. Môžeme Vás tiež kontaktovať e-mailom alebo telefonicky na základe nášho oprávneného záujmu, pokiaľ s tým nevyslovíte skôr nesúhlas, či nemáte záujem ohodnotiť zákaznícku skúsenosť s nami realizovaným projektom, ktorý bude zverejnený na našom blogu.
  3. Pokiaľ nevyjadríte nesúhlas so zaslaním e-mailu s odkazom na vloženie recenzie prostredníctvom Heureka.sk. Nesúhlas môžete udeliť počas procesu objednávania bezprostredne pred odoslaním objednávky.

Ako je zabezpečené, že recenzie nie sú falošné?

Recenzie na tieto produkty môžu zanechať len zákazníci, ktorí si zakúpili produkty na našom e-shope alebo v našej predajni.

Zabezpečujeme to tak, že:

  1. Heureka.sk, ktorým je odovzdaná informácia o zakúpenom produkte (objednávke) a Vaše meno a priezvisko a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávať hodnotenie nášho e-shopu iba u zákazníkov, ktorí u nás nakúpili a hodnotia užívateľskú skúsenosť alebo produkt, ktorý zakúpili.
  2. Recenzie zverejňujeme na našom blogu. Kontrolujeme vždy vopred, či sa jedná o nášho zákazníka, ktorý sa tak môže vyjadrovať a hodnotiť naše produkty a my skontrolujem, či tieto produkty u nás kúpil.

Ako určujeme, ktoré recenzie sú najdôležitejšie?

S cieľom identifikovať a uprednostniť najdôležitejšie recenzie analyzujeme všetky recenzie na základe rôznych charakteristík, ako je aktuálnosť, dĺžka a užitočnosť recenzie.

Ako mám postupovať v prípade, že mi odkaz na hodnotenie produktu nebol zaslaný?

Do 14 dní od obdržania objednávky máte možnosť nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@fencee.cz a následne vám bude zaslaný odkaz.

Tieto pravidlá pre zobrazovanie recenzií sú platné od 25. 10. 2023.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.