Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Prípadové štúdie Chytré Farmy fencee

Používanie chytrých elektrických ohradníkov v Združení chovateľov oviec a kôz - Smart Farm

Po 4 rokoch používania elektrického ohradníka fencee smart sme sa stretli s riaditeľom Zväzu chovateľov oviec a kôz (SCHOK) Ing. Jiřím Humlom. Rozprávali sme sa o tom, ako im systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud pomáha a v čom vidia najväčšie výhody.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Skutočne neuveriteľný pomocník pána Cieslara - Smart Farm

Ďalšie pokračovanie prípadových štúdií systému Smart Farm nás zaviedlo do Bystřice v Moravskosliezskom kraji za známym chovateľom oviec plemena Shetland pánom Romanom Cieslarom. Prečítajte si o výhodách a pohodlí inteligentného elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Smart Farm spríjemňuje každodenný život na ranči Coldriver

Ďalší príklad inteligentného elektrického plotu v praxi. Po takmer troch rokoch používania Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud sa s nami v novom článku podelila o svoje skúsenosti sympatická farmárska rodina.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Elektrické oplotenie v zoologických záhradách - jedinečný systém zabezpečenia výbehov

Časy, keď sa elektrické ohradníky používali len v pastierskom sektore, sú dávno preč. Vďaka modernej technológii a pokroku vo vývoji sú elektrické ohradníky skvelým riešením aj pre zoologické záhrady. Pozrite sa s nami, prečo sa oplatí zabezpečiť výbehy v zoologických záhradách elektrickými ohradníkmi a ako sa tento spôsob ochrany zvierat osvedčil v jednej z najznámejších zoologických záhrad v Českej republike.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud na ovčej farme Petrlák

Tentoraz sme navštívili malú salaš, ktorá sa nachádza v Orlickom podhorí na okraji obce Říčky. Porozprávali sme sa s majiteľom pánom Vlastimilom Petrlákom a jeho synom Jakubom, aby sme zistili, ako sú spokojní so systémom Chytré Farmy po takmer dvoch rokoch používania.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Farma Vlkov pod dohľadom systému Smart Farm

Pred takmer dvoma rokmi sme na farmu Vlkov pri Litomyšli nainštalovali systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud. S odstupom času sa na výhody a prínosy systému pozeráme slovami hlavného zootechnika poľnohospodárskeho družstva pána Josefa Šmída.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Smart Farm v Zoo Zlín III: Pokračovanie úspešnej spolupráce - Jaguar Trek

Pokračovanie spolupráce po úspešnej implementácii systému Modern Smart Farm fencee Cloud v piatich výbehoch Zlínskej ZOO. Tentoraz išlo o zabezpečenie nového najväčšieho výbehu s jaguármi v Európe.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Chytrá Farma v Zoo Zlín II: Systém v prevádzke

Po viac ako pol roku prevádzky nášho systému vám prinášame podrobný popis s rozhovorom o fungovaní celého systému inteligentného oplotenia farmy Cloud v ZOO Zlín. O ovládaní a výhodách sme sa porozprávali so správcom elektrického ohradníka Vlastimilom Mizerom.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.