Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Elektrický ohradník ako ochrana pred divou zverou

Žiadosť o dotáciu na elektrické ohradníky proti vlkom - kto má na ňu nárok a aké sú podmienky jej získania

Ste chovateľ dobytka a máte problémy s vlkmi? Tento problém vyriešia elektrické ohradníky, ktoré môžete financovať vďaka dotáciám. Informujeme vás o podmienkach ich získania, výške dotácií a povieme vám, kto a kde môžete požiadať o dotácie na ochranu proti vlkom.

Prečítajte si viac
Zuzana Spudichová

Autor Zuzana Spudichová

Spolupracujeme s AOPK ČR - ochráňte svoje stáda pred vlkmi pomocou elektrického ohradníka

Začiatkom roka 2023 sme začali spolupracovať s AOPK ČR. Prečítajte si viac o výhodách tejto spolupráce a štátnej podpore pre chovateľov hospodárskych zvierat z oblastí ohrozených vlkom.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Návrat vlkov do českej krajiny - výskyt, spôsobené škody a možnosti kompenzácie strát zvierat

Návrat vlka je realitou, s ktorou sa treba vyrovnať. Zistite viac o tom, kde sa vlci v Českej republike vyskytujú, aké sú dôsledky ich prítomnosti a či máte nárok na finančnú náhradu, ak vlk napadne váš dobytok.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ako chrániť sliepky pred líškami?

Chováte sliepky a obávate sa, že by sa mohli stať terčom útoku predátorov? Poradíme vám, prečo sú sliepky považované za ľahkú korisť, pred ktorými zvieratami sa treba mať na pozore a ako účinne zabezpečiť bezpečnosť vášho kŕdľa.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ako chrániť pôdu pred diviakmi?

Diviaky môžu spôsobiť značné škody nielen na pôde pestovateľov a poľnohospodárov, ale aj bežných záhradkárov. Prečítajte si, ako sa účinne brániť proti útokom diviakov pomocou elektrických ohradníkov.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ako chrániť vinohrad pred jeleňmi?

Viete, ako sa vysporiadať s útokmi srnčej a srnčej zveri na vinohrad? Pripravili sme pre vás množstvo užitočných rád, ktoré vám pomôžu predísť zbytočným škodám na úrode. Prečítajte si, ako spoľahlivo ochrániť svoje vinohrady pomocou elektrického ohradníka.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Čo pomáha proti kunám v motore auta?

Všimli ste si, že vaše auto navštevuje kuna a premýšľate, ako tohto nevítaného návštevníka vyhnať z motorového priestoru? Pripravili sme pre vás obsiahly článok plný osvedčených tipov, ako sa kuny rýchlo a účinne zbaviť.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.