Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Novinky a trendy v chytrom chove zvierat

Sprievodca inštaláciou systému solárneho elektrického plotu

Uvažujete o solárnom systéme na napájanie elektrického plota, ale neviete, ako ho nainštalovať? Náš článok je tu pre vás. Povieme vám, bez čoho sa nezaobídete a ako krok za krokom nastaviť solárny systém.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sprievodca výberom solárneho systému pre elektrické oplotenie

Neviete, ako si vybrať solárny systém pre váš elektrický plot? Poďme sa na to spoločne pozrieť. Vysvetlíme vám, bez čoho sa nezaobídete, aké príslušenstvo môžete potrebovať a na čo si dať pozor.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Šetrné k životnému prostrediu, úsporné a pohodlné: solárne systémy pre elektrické oplotenie

Zaujíma vás, ako prevádzkovať elektrický plot ekologicky? Poradíme vám, na čo sa používajú solárne zdroje pre elektrické ohradníky.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Predstavujeme moderné riešenie pre chov sliepok: automatické dvere do kurína šetria čas a námahu

Už vás nebaví každý deň ručne otvárať a zatvárať kurník? Pozrite sa s nami na to, ako funguje automatické otváranie dverí kurína a aké výhody toto moderné riešenie prináša.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.