Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Natálie Fausová

Natálie Fausová

Som hrdý rodák z Brna s vášňou pre písanie, cestovanie a štúdium práva. V minulosti som 9 rokov hrával basketbal, dnes rád trávim voľný čas s rodinou v prírode.

Sprievodca inštaláciou systému solárneho elektrického plotu

Uvažujete o solárnom systéme na napájanie elektrického plota, ale neviete, ako ho nainštalovať? Náš článok je tu pre vás. Povieme vám, bez čoho sa nezaobídete a ako krok za krokom nastaviť solárny systém.

Prečítajte si viac

Sprievodca výberom solárneho systému pre elektrické oplotenie

Neviete, ako si vybrať solárny systém pre váš elektrický plot? Poďme sa na to spoločne pozrieť. Vysvetlíme vám, bez čoho sa nezaobídete, aké príslušenstvo môžete potrebovať a na čo si dať pozor.

Prečítajte si viac

Šetrné k životnému prostrediu, úsporné a pohodlné: solárne systémy pre elektrické oplotenie

Zaujíma vás, ako prevádzkovať elektrický plot ekologicky? Poradíme vám, na čo sa používajú solárne zdroje pre elektrické ohradníky.

Prečítajte si viac

Predstavujeme moderné riešenie pre chov sliepok: automatické dvere do kurína šetria čas a námahu

Už vás nebaví každý deň ručne otvárať a zatvárať kurník? Pozrite sa s nami na to, ako funguje automatické otváranie dverí kurína a aké výhody toto moderné riešenie prináša.

Prečítajte si viac

Ako vybrať a nainštalovať pachový plot proti kunám

Zaujíma vás, ako sa s istotou zbaviť kuny? Vhodným riešením je pachový ohradník, s ktorého výberom a inštaláciou vám pomôžeme v tomto článku. Dozviete sa tiež, prečo sa oplatí použiť pachový ohradník v kombinácii s elektrickým ohradníkom proti kunám.

Prečítajte si viac

Ako vybrať a nainštalovať pachový plot proti diviakom

Ničia diviaky vašu úrodu? Zlikvidujte ich pomocou pachových a elektrických ohradníkov. Inšpirujte sa odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti.

Prečítajte si viac

Spolupracujeme s AOPK ČR - ochráňte svoje stáda pred vlkmi pomocou elektrického ohradníka

Začiatkom roka 2023 sme začali spolupracovať s AOPK ČR. Prečítajte si viac o výhodách tejto spolupráce a štátnej podpore pre chovateľov hospodárskych zvierat z oblastí ohrozených vlkom.

Prečítajte si viac

Elektrické oplotenie v zoologických záhradách - jedinečný systém zabezpečenia výbehov

Časy, keď sa elektrické ohradníky používali len v pastierskom sektore, sú dávno preč. Vďaka modernej technológii a pokroku vo vývoji sú elektrické ohradníky skvelým riešením aj pre zoologické záhrady. Pozrite sa s nami, prečo sa oplatí zabezpečiť výbehy v zoologických záhradách elektrickými ohradníkmi a ako sa tento spôsob ochrany zvierat osvedčil v jednej z najznámejších zoologických záhrad v Českej republike.

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.