Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Kombinácia pachového a elektrického ohradníka

Ako vybrať a nainštalovať pachový plot proti kunám

Zaujíma vás, ako sa s istotou zbaviť kuny? Vhodným riešením je pachový ohradník, s ktorého výberom a inštaláciou vám pomôžeme v tomto článku. Dozviete sa tiež, prečo sa oplatí použiť pachový ohradník v kombinácii s elektrickým ohradníkom proti kunám.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ako vybrať a nainštalovať pachový plot proti diviakom

Ničia diviaky vašu úrodu? Zlikvidujte ich pomocou pachových a elektrických ohradníkov. Inšpirujte sa odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti.

Prečítajte si viac
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ako vybrať a nainštalovať ohradník proti jeleňom

Ak hľadáte spôsob, ako ochrániť svoje polia, záhrady, pasienky alebo vinohrady pred jeleňmi, a potrebujete poradiť s výberom plota, ste na správnom mieste. V tomto článku sa dozviete, aký typ oplotenia si vybrať a ako najlepšie ochrániť svoj pozemok.

Prečítajte si viac
Zuzana Spudichová

Autor Zuzana Spudichová

Pachový plot alebo elektrický plot? Pomôžeme vám vybrať

Rozhodujete sa, ako ochrániť svoje polia, záhrady, pastviny alebo dokonca hospodárske zvieratá? Nie ste si istí, či bude lepšou voľbou elektrický ohradník alebo odpudzovač zveri? Potom ste na správnom mieste. Nižšie nájdete všetky základné informácie vrátane výhod a nevýhod oboch zariadení.

Prečítajte si viac
Simona Veselá

Autor Simona Veselá

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.