Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Simona Veselá

Simona Veselá

Po absolvovaní štátneho gymnázia v Brne som sa vydal na cestu vysokoškolského štúdia so zameraním na ekonomiku. Už na gymnáziu som sa začal venovať copywritingu, ktorému sa venujem dodnes. Medzi moje záujmy patrí čítanie kníh, hra na klavír a hranie stolových hier.

Pachový plot alebo elektrický plot? Pomôžeme vám vybrať

Rozhodujete sa, ako ochrániť svoje polia, záhrady, pastviny alebo dokonca hospodárske zvieratá? Nie ste si istí, či bude lepšou voľbou elektrický ohradník alebo odpudzovač zveri? Potom ste na správnom mieste. Nižšie nájdete všetky základné informácie vrátane výhod a nevýhod oboch zariadení.

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.