Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Zuzana Spudichová

Zuzana Spudichová

Po strednej škole ma láska ku knihám a českému jazyku zaviala iným smerom, a tak som na vysokej škole vyštudovala Jazykovú a literárnu kultúru. Počas štúdia som využila možnosť presťahovať sa na krátky čas do Nórska, čo vo mne prebudilo vášeň pre cestovanie. Medzi moje ďalšie záľuby patrí čítanie, sledovanie filmov a vo voľnom čase korektúry textov.

Ako vybrať a nainštalovať ohradník proti jeleňom

Ak hľadáte spôsob, ako ochrániť svoje polia, záhrady, pasienky alebo vinohrady pred jeleňmi, a potrebujete poradiť s výberom plota, ste na správnom mieste. V tomto článku sa dozviete, aký typ oplotenia si vybrať a ako najlepšie ochrániť svoj pozemok.

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.