Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Mohli ste sa s nami stretnúť

Účasť na Sommet de l'Elevage 2023

Zúčastnili sme sa na veľtrhu hospodárskych zvierat vo Francúzsku. Pozrite si krátku správu s niekoľkými fotografiami nášho stánku s plotom.

Prečítajte si viac

Autor Barbora Horáková

Inštalácia systému Smart Farm v ZOO Brno

Pozrite si, ako bol systém Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud implementovaný v niekoľkých výbehoch pre mačky a medvede.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Stavba elektrického ohradníka pre výstavu Naše pole

Organizátor podujatia, spoločnosť Profi Press, nás oslovil, aby sme pomohli zabezpečiť pole plodín, ktoré budú prezentované na výstave Naše pole v júni. Pozrite si elektrický ohradník proti zajacom a divej zveri.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Prezentácia Smart Farm fencee na stretnutí Klubu chovateľov oviec plemena Texel

V sobotu 21.3. sme sa vybrali do Vysokého Mýta, aby sme predstavili elektrické ohradníky fencee spolu s naším efektívnym systémom Smart Farm s aplikáciou fencee Cloud.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Účasť na svetovom veľtrhu EuroTier 2022

Od 15. do 18. novembra sme sa zúčastnili na poprednom svetovom veľtrhu zameranom na chov domácich a hospodárskych zvierat. Pozrite si krátku správu o veľtrhu s niekoľkými fotografiami stánku fencee.

Prečítajte si viac
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Účasť na medzinárodnej konferencii chovateľov oviec a kôz 2021

Tradičné stretnutie chovateľov oviec a kôz organizované združením SCHOK sa konalo v dňoch 5.11. - 6.11.2021. Prednášali sme o našom modernom systéme inteligentných fariem.

Prečítajte si viac

Animal Tech 2021

Od 5.9. do 8.9.2021 sa konal významný veľtrh Animal Tech, kde sme vystavovali naše produkty vrátane systému Modern Smart Farm.

Prečítajte si viac

47. ročník agrosalónu Země živitelky. 1. miesto v súťaži Zlatý koláč 2021

Dňa 26. augusta 2021 sa začal 47. ročník poľnohospodárskej výstavy Země živitelka v Českých Budějoviciach.

Prečítajte si viac

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.