Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Nové funkcie v službe fencee Cloud

Nové funkcie v službe fencee Cloud

Jedným z častých návrhov používateľov našich moderných inteligentných zariadení na farme bola možnosť zdieľať prístup a ovládanie jednotlivých zariadení s ostatnými členmi a zamestnancami. Podmienkou zdieľania a ovládania bolo obmedzenie funkcií na daného používateľa. Na základe týchto otázok sme v aplikácii fencee Cloud sprístupnili novú funkciu, ktorá umožňuje zdieľať údaje o jednotlivých zariadeniach s jednotlivými používateľmi a dodatočne vybrať funkcie, ktoré môže daná osoba ovládať. Zavádzame tiež nové funkcie mapovania a virtuálne geografické oplotenie pre ešte lepší prehľad o stave vašich plotov.

Kontrola prístupu a zdieľanie zariadení s ostatnými členmi inteligentnej farmy

Rozdelenie zdieľaných zariadení je v aplikácii fencee Cloud prehľadné na prvý pohľad. Na obrázku 1 je znázornená zdieľaná brána. Zdieľané zariadenie má teraz svetlejšiu modrú farbu, takže môžete okamžite na prvý pohľad rozlíšiť zdieľané zariadenia od nezdieľaných.

Pripravili sme podrobné pokyny krok za krokom, ako zdieľať zariadenia jednotlivým používateľom a aké sú možnosti zdieľania hodnôt.

Prvou veľmi dôležitou podmienkou zdieľania zariadení je, že používateľ, ktorému budete zariadenie zdieľať, musí byť zaregistrovaný v modernom systéme inteligentných fariem fencee Cloud. Registrácia je dôležitá aj v prípade, že používateľ nevlastní žiadne inteligentné zariadenia.

  • Na obrázku 3 môžete vidieť prvý krok. Kliknite na rozbaľovaciu ponuku konkrétneho zariadenia, ktoré chcete zdieľať
  • V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť Zdieľať zariadenie, ako vidíte na obrázku 4.

Po aktivácii možnosti zdieľať zariadenie sa otvorí okno, v ktorom vyplníte e-mailovú adresu používateľa, s ktorým chcete zariadenie zdieľať. Opäť platí, že používateľ, s ktorým chcete zdieľať zariadenie, musí mať svoju e-mailovú adresu zaregistrovanú v modernom systéme inteligentných fariem fencee Cloud. Po vyplnení e-mailovej adresy je dôležité vybrať funkcie, ktoré bude môcť používateľ zmeniť.

Príklad: V prípade, že chcete nastaviť, aby sa na zariadení nachádzali aj iné zariadenia, ako je napr. To umožní používateľovi zmeniť hodnotu napätia na spustenie alarmu a prepnúť výkon zariadenia do režimu 50 %/100 %. Funkcia vypnutia/zapnutia zariadenia mu však nebude k dispozícii.

Pri zdieľaní zariadenia s iným používateľom máte na výber 3 funkcie, ktoré môžete zdieľať s týmto používateľom.

  1. Threshold (Prahová hodnota) - používateľom nastaviteľná prahová hodnota napätia, pri ktorej ak napätie klesne pod túto hodnotu, spustí sa alarm, ktorý odošle upozornenia na váš telefón a e-mail.
  2. Výkon - možnosť prepnúť výkon generátora na 100 % alebo 50 %. zníženie výkonu je užitočné napríklad pri používaní ohradníka pre menšie, citlivejšie zvieratá, pri kratších ohradách alebo na úsporu energie batérie
  3. Zapnutie/vypnutie - poskytuje používateľovi možnosť zmeniť stav generátora. ON - zapnutý, funkčný. STANDBY - vypnutý (v pohotovostnom režime), možno zapnúť na diaľku

Na záver možno povedať, že počet používateľov, s ktorými budete zariadenie zdieľať, je neobmedzený. Je len na vás, koľko ľudí pozvete na ovládanie a monitorovanie vašej inteligentnej farmy. Dúfame, že novú funkciu kontroly prístupu využijete a že vám uľahčí a spríjemní prácu pri chove vašich zvierat.

Nové funkcie mapovania v službe fencee Cloud

Nové funkcie mapy sú k dispozícii len vo webovom rozhraní fencee Cloud (verzia pre PC).

Mapové podklady

Pre ľahšiu orientáciu je možné lokalizovať zariadenie na presnú pozíciu na mape, z ktorej sa potom jednoducho a rýchlo prekliknete na konkrétne zariadenie.

Centrálnu riadiacu bránu, strážny monitor alebo generátor je možné kedykoľvek vycentrovať. To vám pomôže rýchlo sa dostať na požadované miesto zariadenia na mape. Ak máte v aplikácii pripojených viacero zariadení, uvítate funkciu prepínania pre každé zariadenie.

K dispozícii sú dve zobrazenia.

Zobrazenie mapy

Virtuálna geografická plocha

Zobrazenie virtuálneho geoplánu umožňuje vyznačiť ploty na mape. Vďaka farebnému zobrazeniu môžete okamžite vidieť stav plotov. Pri výskyte alarmu môžete podľa farby rýchlo a jednoducho lokalizovať, z ktorého miesta a ktoré zariadenie hlási poruchu.

Pre každú pripojenú bránu môžete vďaka funkcii zobrazenia prepojenia zobraziť jednotlivé trasy spárovaných generátorov a monitorov ku konkrétnej bráne.

Satelitné zobrazenie

Kľúčové informácie na očiach

Už na mape môžete pri každej ikone zariadenia vidieť základné informácie. Generátory môžete vypnúť alebo zapnúť priamo na mape. Kliknutím na ikonu sa dostanete na konkrétne zariadenie so všetkými informáciami a grafmi.

Ikony

Pozrite si video o modernej inteligentnej farme a aplikácii fencee Cloud

Krátke video s praktickou ukážkou aplikácie fencee Cloud, ktorá umožňuje ovládať plot pomocou mobilného telefónu alebo počítača odkiaľkoľvek na svete.

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť, či už so zdieľaním zariadenia alebo s inou jednotlivou vecou v aplikácii fencee Cloud, neváhajte nás kontaktovať. Naše technické oddelenie sa vám pokúsi pomôcť s vaším problémom čo najskôr.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.