Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Mám doma ešte jedno diaľkové ovládanie generátora ako alarm." hovorí Milan Petr z Trojanovíc

"Mám doma ešte jedno diaľkové ovládanie generátora ako alarm."

hovorí Milan Petr z Trojanovíc

Recenzia odoslaná dňa 3. 12. 2019

Výkon generátora DUO RF PDX50 / výkon 5 J
Používa sa pre: 40 kusov hovädzieho dobytka / 40 oviec
Ohrada: dĺžka 3 - 4 km / merané napätie 10 kV

{PRODUKT-20}


Je obrovskou výhodou, že môžem merať napätie na batérii na regulátore. Pridal som ďalší regulátor, ktorý mám doma ako alarm a druhý nosím pri sebe, keď jazdím s nakladačom.

Teraz, ak zistím, že je v ohrade problém, nemusím ísť ani telefonovať, aby som ohradu vypol. Opravím kábel a zavolám znova. S vodičom môžem ohradu vypnúť sám, v tom vidím veľkú výhodu. Výhodu vidím aj v tom, že nemusím platiť za SIM karty a nemám žiadne ďalšie náklady.

Na ohradníku vždy nameriam viac ako 10 000 voltov.

Milan Petr

Trojanovice

Chytré zdroje pre elektrické ohradníky s diaľkovým ovládaním a výstupným výkonom 1 - 7 J. Napájanie zdroja je kombinované, t. j. pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo zo štandardnej batérie 12 V. Ide o univerzálne použiteľné zdroje pre elektrické ohradníky s dĺžkou až 70 km. Vďaka výstupnému výkonu 1 - 7 J sú vhodné pre citlivé a odolnejšie zvieratá. Vhodné napájanie pre ohradníky s koňmi a…

Prejsť do kategórie

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.