Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Konferencia v Koutoch 2021

05. 11. - 06. 11. 2021

S potešením oznamujeme, že sa zúčastníme tradičného stretnutia chovateľov oviec a kôz, ktoré organizuje SCHOK.

Môžete sa tešiť na bohatý program prednášok o chove týchto zvierat.

V piatok 5. novembra od 17:30 do 18:00 hod. sa uskutoční prednáška o modernom inteligentnom systéme farmy a chytrých zdrojoch RF fencee. Vysvetlíme vám, ako tento systém funguje, v čom je jedinečný a ako veľmi vám môže uľahčiť prácu na farme.

Všetkým návštevníkom budeme k dispozícii v našom stánku fencee, kde budú vystavené produkty Chytré Farmy. Výkonný zdroj energie fencee DUO RF EDX RF a centrálne zariadenie FENCE WiFi GATEWAY GW100.

Viac informácií: https: //www.schok.cz/aktuality/konference-v-koutech-2021/

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.