Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

EuroTier 2022

15. 11. - 18. 11. 2022

EuroTier je popredný svetový veľtrh venovaný chovu domácich a hospodárskych zvierat. Uskutoční sa od 15. do 18. novembra na výstavisku v Hannoveri a bude doplnený digitálnou ponukou. Zameriava sa na dobré životné podmienky zvierat, zdravie, udržateľnosť, genetiku, chov, kŕmenie, digitalizáciu a manažment. Vystavovatelia predstavia svoje inovácie v oblasti chovu hovädzieho dobytka, ošípaných, hydiny, oviec a kôz, akvakultúry a alternatívnych zdrojov bielkovín.

Zastavte sa za nami v našom stánku 11B10, kde okrem mriežkových a kombinovaných zdrojov neprehliadnete ani naše chytré RF zdroje elektrických ohradníkov s ďalšími RF chytrými farmárskymi produktmi od fencee. Budete mať možnosť dozvedieť sa viac o aplikácii fencee Cloud a možnostiovládať a monitorovať ohrady na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu alebo počítača.

www.eurotier.com

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.