Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Funkcie a vlastnosti generátorov fencee mini DUO MD

Tlačidlo ON/OFF

Zapínanie a vypínanie je jednoduché a bezpečné vďaka tlačidlu ON/OFF na prednej strane zariadenia. Tlačidlo tiež šetrí životnosť celého zariadenia v porovnaní s konkurenčnými napájacími zdrojmi, ktoré sa vypínajú vytiahnutím kábla zo zásuvky. Dlhým stlačením tlačidla aktivujete úsporný režim zdroja mini DUO MD.

LED diódy

Moderné vysoko svietivé LED diódy sú dobre viditeľné z diaľky aj na priamom slnku. LED diódy na prednej strane zdroja signalizujú činnosť zdroja napájania a v prípade poruchy menia farbu, takže okamžite zistíte, či došlo k poruche.

Úspora energie - režim úspory energie

Režim s možnosťou prepnutia výkonu zdroja do pomalšieho režimu pomocou tlačidla ON/OFF. Interval/čas medzi jednotlivými impulzmi sa približne zdvojnásobí, vďaka čomu zariadenie výrazne šetrí energiu batérie a na jedno nabitie batérie dokáže napájať pero 50 až 55 dní.

SafeShock

Technológia SafeShock zaisťuje maximálnu bezpečnosť celého elektrického ohradníka pre vás a vášho domáceho miláčika. Špeciálne tvarovaná pulzná krivka vytvára rýchlejšie a účinnejšie impulzy v porovnaní s konkurenčnými modelmi.

Nízka spotreba

Zdroje mini DUO MD sú riadené modernou mikroprocesorovou technológiou, a preto majú veľmi nízku spotrebu energie. Či už sú napájané z 230 V siete alebo z pripojenej 12 V batérie.

Inteligentné ovládanie

Všetky zdroje mini DUO MD sú vybavené najmodernejšou technológiou, ktorá riadi celú prevádzku zariadenia a pomocou technológie Smart Control zabezpečuje optimálny výkon zdroja pre dané potreby elektrického ohradníka.

Lišta DIN

Vďaka lište DIN je montáž a následná demontáž zdroja rýchla a jednoduchá. Lištu DIN 80 mm na montáž na stenu je možné zakúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

ST transformátor

Špeciálny transformátor ST bol navrhnutý a vyrobený presne pre potreby elektrických ohradníkov. Transformátor s mimoriadne vysokým napätím pre dlhodobú ochranu je ďalšou súčasťou, ktorá robí z zdrojov fencee moderné, výkonné a bezpečné zariadenie.

Smernice EÚ

Zdroje fencee spĺňajú všetky príslušné európske normy a smernice 2014/35/EÚ a 2014/30/EÚ. Spĺňajú všetky bezpečnostné normy pre použitie v EÚ.

Úplne odolné

Zariadenia sú úplne odolné voči všetkým vonkajším klimatickým podmienkam, ako je dážď, mráz, sneh a UV žiarenie. Zdroje spĺňajú normu ochrany IP44.

Kombinovaná prevádzka

Kombinované zdroje je možné napájať zo siete 230 V pomocou priloženého adaptéra alebo použiť štandardnú 12 V batériu. Pripojenie k batérii sa uskutočňuje pomocou batériového kábla. Výhodou batérie je, že ju možno použiť ako záložný zdroj napájania v prípade výpadku elektrického prúdu alebo môžete ohradník používať aj na miestach bez elektrickej energie.

Základné špecifikácie zdrojov fencee mini DUO MD

Nový rad malých prenosných zdrojov vyvinutých na použitie pri menších a citlivých zvieratách , ako sú domáce psy, mačky, králiky, ale aj kone.

Sú vhodné aj ako ochrana pred malými predátormi a škodcami, ako sú kuny, vydry, volavky, líšky alebo srnky.

 • Kombinované zdroje mini DUO MD môžu byť napájané zo siete 230 V alebo z 12 V batérie.
 • Výkony od 0,3 do 1 J
 • Určené pre výbehy s maximálnou dĺžkou inštalácie 9 km

Nová funkcia Power Save, ktorá umožňuje aktivovať úsporný režim dlhým stlačením tlačidla ON/OFF. Interval medzi elektrickými impulzmi sa predlžuje, čím sa výrazne zvyšuje životnosť pripojenej 12 V batérie.

OsvetlenáLED diódaBrightLight na prednej strane zdroja signalizuje činnosť zariadenia tromi farbami:

 1. Modrá farba signalizuje prevádzku zariadenia a bliká v intervaloch medzi jednotlivými impulzmi.
 2. Fialová indikuje spustený úsporný režim, predĺžený čas medzi jednotlivými impulzmi.
 3. Červená upozorňuje používateľa v prípade straty napätia alebo poruchy (napr. pokles napätia batérie pod 12 V alebo pokles napätia ohradníka pod 2,5 kV).

Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje mimoriadne bezpečné ohradenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Tlačidlo ON/OFF umožňuje jednoduché a pohodlné zapnutie alebo vypnutie zdroja

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

 • Malé zdroje s kombinovaným napájením
 • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Funkcia Power Save - režim úspory energie

Pomocou funkcie úsporného režimu môžete prepnúť výkon zdroja do pomalšieho režimu, čím sa spomalí interval medzi jednotlivými impulzmi a ušetrí sa energia.

 • Zdroj v režime úspory energie môže napájať plot 50 až 55 dní na jedno nabitie batérie.
Funkcia Power Save - režim úspory energie
LED diódy BrightLight

LED diódy BrightLight

Vysoko osvetlené LED svetlá na prednej strane zdroja signalizujú činnosť tromi farbami:

 1. Modrá - prevádzka zariadenia, bliká v intervale jednotlivých impulzov.
 2. Fialová -režim úspory energie , predĺžený čas medzi jednotlivými impulzmi.
 3. Červená upozorňuje v prípade poruchy alebo straty napätia, napr. pokles napätia batérie pod 12 V alebo pokles napätia ohradníka pod 2,5 kV.

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.