Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

NAŠE POLE

13. 06. - 14. 06. 2023

Výstava Naše pole 2023 sa uskutoční 13. - 14. júna v Nabočanoch pri Chrudimi a bude to už 23. ročník tejto tradičnej poľnej výstavy, ktorú organizuje vydavateľstvo Profi Press.

Na výstavu Naše pole 2023 sme pripravili elektrické ohradníky na ochranu zasiatych plodín. Príďte sa pozrieť do nášho stánku, kde budeme vystavovať množstvo noviniek vrátane nového vysoko výkonného sieťového zdroja fencee power energy PE60 a Wi-Fi zdroja fencee power energy Smart DUO EDW. Okrem toho budeme poskytovať aj solárne systémy na napájanie elektrických ohradníkov.

Návštevníci tohtoročnej výstavy Naše polia budú môcť vidieť približne 650 odrôd plodín, viac ako 160 pokusov na ochranu rastlín a viac ako 85 pokusov na výživu rastlín. Očakáva sa aj bohaté zastúpenie poľnohospodárskej techniky a hlavnou témou ukážok bude technika na lokálne cielené a variabilné aplikácie kvapalín. V rámci výstavy Naše polia sa uskutočnia aj 2. majstrovstvá Česko-Slovenska v orbe koňmi a výstava koní pre poľnohospodárske využitie.

Celá výstava sa uskutoční pod záštitou ministra poľnohospodárstva Zdeňka Nekulu a s podporou Pardubického kraja.

Program výstavy nájdete tu - Program výstavy Naše pole 2023

Propozície pre vystavovateľov nájdete tu - Propozície výstavy Naše pole 2023

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.