Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Funkcie a vlastnosti generátorov fencee mini M

Tlačidlo ON/OFF

Vďaka tlačidlu ON/OFF na prednej strane zariadenia je zapínanie a vypínanie jednoduché a bezpečné. Tlačidlo tiež šetrí životnosť celého zariadenia v porovnaní s konkurenčnými napájacími zdrojmi, ktoré sa vypínajú vytiahnutím kábla zo zásuvky.

LED diódy

Moderné vysoko svietivé LED diódy sú dobre viditeľné z diaľky aj na priamom slnku. LED diódy na prednej strane zdroja signalizujú činnosť zdroja napájania a v prípade poruchy menia farbu, takže okamžite zistíte, či došlo k poruche.

SafeShock

Technológia SafeShock zaisťuje maximálnu bezpečnosť celého elektrického ohradníka pre vás a vášho domáceho miláčika. Špeciálne tvarovaná pulzná krivka vytvára rýchlejšie a účinnejšie impulzy v porovnaní s konkurenčnými modelmi.

Nízka spotreba

Zdroje mini M sú riadené modernou mikroprocesorovou technológiou, vďaka čomu majú veľmi nízku a efektívnu spotrebu energie a ich prevádzka je bezúdržbová.

Inteligentné ovládanie

Všetky zdroje mini M sú vybavené najmodernejšou mikroprocesorovou technológiou, ktorá riadi celú prevádzku zariadenia a pomocou technológie Smart Control zabezpečuje optimálny výkon zdroja pre dané potreby elektrického ohradníka.

Lišta DIN

Vďaka lište DIN je montáž a následná demontáž zdroja veľmi jednoduchá. Lišta DIN pre mini M sa dá zakúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

ST transformátor

Špeciálny transformátor ST bol navrhnutý a vyrobený presne pre potreby elektrických ohradníkov. Transformátor s mimoriadne vysokým napätím pre dlhodobú ochranu je ďalšou súčasťou, ktorá robí z elektrických zdrojov fencee moderné, výkonné a bezpečné zariadenie.

Smernice EÚ

Zdroje fencee mini M spĺňajú všetky príslušné európske normy a smernice 2014/35/EÚ a 2014/30/EÚ. Spĺňajú všetky bezpečnostné normy pre použitie v EÚ.

Úplne odolné

Zariadenia sú úplne odolné voči všetkým vonkajším klimatickým podmienkam, ako je dážď, mráz, priame slnečné svetlo. Zdroje spĺňajú normu ochrany IP44.

Základné špecifikácie zdrojov fencee mini M

Zdroje radu fencee mini M sú špeciálne vyvinuté na použitie pri citlivých zvieratách, ako sú malé domáce zvieratá (psy, mačky), ale aj kone. vhodné aj na ochranu pred malými predátormi, ako sú kuny, vydry alebo lasice.

  • Zdroje pripojené do siete - napájanie 230 V
  • Výkony od 0,2 do 1 J
  • Určené pre ploty s dĺžkou inštalácie do 9 km

Kompaktný moderný dizajn ohradníka s vypínačom a najnovšou mikroprocesorovou technológiou vo vnútri ponúka praktické riešenie a umožňuje jednoduchú inštaláciu. LED kontrolka na prednej strane zariadenia signalizuje činnosť zdroja napájania.

Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje mimoriadne bezpečné ohradzenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Tlačidlo ON/OFF umožňuje jednoduché a pohodlné zapnutie alebo vypnutie zdroja.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

  • Síťové zdroje pro malá zvířata a krátké ohrady
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Tip na vedenie káblov Plus - Mínus

  • Zapojenie bez uzemnenia, keď sú oba vodiče vedené paralelne a pri ich spojení vzniká impulz.
  • Pri tejto priamej ceste je elektrický impulz mimoriadne intenzívny a zároveň pre zviera citlivejší, pretože prúd preteká len malou časťou tela.
  • Na zapojenie inštalácie Plus - Minus odporúčame použiť zdroj so zníženým výstupným napätím, špeciálne upravený fencee mini M02.

Viac informácií o správnom používaní a inštalácii zapojenia Plus - Minus nájdete v našom článku, ktorý sa tejto inštalácii podrobne venuje.

Tip pre lídrov PLUS - MÍNUS

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.