Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Funkcie a vlastnosti generátorov fencee power P

Tlačidlo ON/OFF

Vďaka tlačidlu ON/OFF na prednej strane zariadenia je zapínanie a vypínanie jednoduché a bezpečné. Tlačidlo tiež šetrí životnosť celého zariadenia v porovnaní s konkurenčnými napájacími zdrojmi, ktoré sa vypínajú vytiahnutím kábla zo zásuvky.

ST transformátor

ST transformátor navrhnutý a vyrobený presne pre potreby elektrických ohradníkov. Špeciálny transformátor s mimoriadne vysokým napätím pre dlhodobú ochranu robí z fencee výkonné a veľmi bezpečné zariadenie.

LED diódy

Číre, vysoko svietivé LED diódy sú dobre viditeľné na priamom slnečnom svetle. LED diódy sú umiestnené na prednej strane zdroja a farebne signalizujú činnosť zdroja napájania, v prípade poruchy zmenia farbu a vy sa okamžite dozviete o probléme.

Úplne odolné

Zdroje fencee sú odolné voči všetkým vonkajším klimatickým podmienkam, ako je dážď, mráz, priame slnečné svetlo. Zariadenia spĺňajú normu ochrany IP44.

SafeShock

Vďaka technológii SafeShock sú zdroj a elektrická ohrada maximálne bezpečné pre vás aj vaše zvieratá. Špeciálne tvarovaná pulzná krivka vytvára rýchlejší a účinnejší pulz v porovnaní s konkurenčnými modelmi.

Inteligentné ovládanie

Zdroje Power P sú skonštruované s najmodernejšou mikroprocesorovou technológiou, ktorá riadi celú prevádzku zariadenia a pomocou technológie SmartControl zabezpečuje optimálny výkon zdroja pre dané potreby elektrického ohradníka.

Lišta DIN

Montáž a demontáž zdroja na stenu je veľmi jednoduchá. Ako ďalšie príslušenstvo je k dispozícii praktická montážna lišta DIN na jednoduché upevnenie zdroja na požadované miesto.

Nízka spotreba

Zdroje elektrického ohradníka fencee power P majú veľmi nízku a efektívnu spotrebu energie vďaka použitej modernej technológii riadenej procesorom.

Smernice EÚ

Zariadenia fencee power P spĺňajú všetky príslušné európske normy a smernice 2014/35/EÚ a 2014/30/EÚ. Spĺňajú aj všetky bezpečnostné normy pre použitie v EÚ.

Základné špecifikácie zdrojov fencee power P

Rad zdrojov elektrického ohradníka fencee power P je určený na univerzálne použitie v každej situácii. Zdroje sú vhodné na všetky druhy zvierat. Odporúčajú sa na ohradenie koní, hovädzieho dobytka, oviec, kôz a hydiny. Sú vhodné aj ako ochrana proti zveri alebo drobným škodcom.

Všeobecné vlastnosti:

  • Sieťové zdroje Power P s pripojením do elektrickej siete - napájanie 230 V.
  • Výkony 1 - 5 J
  • Určené pre ohrady s dĺžkou inštalácie do 47 km

Kompaktný, moderný dizajn ohradníka s vypínačom a najnovšou mikroprocesorovou technológiou vo vnútri ponúka praktické riešenie a umožňuje jednoduchú inštaláciu. LED kontrolka na prednej strane signalizuje činnosť napájania alebo prípadnú poruchu ohradníka.

Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje mimoriadne bezpečné ohradzenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Tlačidlo ON/OFF umožňuje jednoduché a pohodlné zapnutie alebo vypnutie zdroja.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

  • Síťové zdroje s univerzálním využitím
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Tlačidlo ON/OFF

  • Zdroje fencee power P majú dotykové tlačidlo na jednoduché a pohodlné zapínanie a vypínanie zdroja.
Tlačidlo ON/OFF
Vysvetlenie signalizačných LED diód

Vysvetlenie signalizačných LED diód

Horná LED dióda - kontrola pripojenia zdroja

  • svieti modro

Spodná LED - kontrola funkčnosti zariadenia

  • bliká na zeleno - podľa impulzov
  • bliká červeno - zariadenie hlási pokles napätia pod 3000 V

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.