Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Funkcie a vlastnosti generátorov fencee power DUO PD

Kombinovaná prevádzka

Zdroje Power DUO PD možno napájať z 230 V siete pomocou priloženého adaptéra alebo zo štandardnej 12 V autobatérie. To je užitočné v prípade výpadku prúdu, keď batéria slúži ako záložný zdroj napájania.

Spínanie napájania

Tlačidlo ON/OFF na zdrojoch DUO PD možno použiť na manuálne prepínanie medzi vysokým a polovičným výkonom. Túto funkciu si môže zvoliť používateľ a je vhodná napríklad vtedy, ak šetríte energiu batérie alebo ak máte v elektrickej ohrade zvieratá, pre ktoré nie je potrebný takýto silný impulz.

Tlačidlo ON/OFF

Tlačidlo ON/OFF na prednej strane zariadenia umožňuje jednoduché a bezpečné zapnutie a vypnutie. Tlačidlo tiež šetrí životnosť celého zariadenia v porovnaní s konkurenčnými napájacími zdrojmi, ktoré sa vypínajú vytiahnutím kábla zo zásuvky. Ďalšou funkciou tlačidla je prepínanie napájania zariadenia.

LED diódy

Moderné, jasné LED diódy na prednej strane zariadenia sú ľahko viditeľné z diaľky aj na priamom slnku a poskytujú vám informácie o prevádzke zdroja napájania alebo prípadnej poruche.

LED bargraf

LED bargraf umiestnený pod LED diódou na prednej strane napájacieho zdroja poskytuje vizuálne informácie o stave skrine na prvý pohľad. Vysoko svietivé LED diódy sú dobre viditeľné aj z diaľky na priamom slnečnom svetle.

Správa batérií

Moderná mikroprocesorová technológia v zariadeniach Power DUO PD zabezpečuje maximálnu účinnosť batérie. Zdroje sú schopné samy kontrolovať a riadiť svoj stav. Batéria tak vydrží dlhšie ako pri bežných napájacích zdrojoch.

Lišta DIN

Vďaka lište DIN je montáž a demontáž zdroja na stenu veľmi jednoduchá. Lištu DIN pre zdroje DUO PD je možné zakúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

Časové oneskorenie 50 s

Zdroje nad 5 J sú v norme obmedzené na časové oneskorenie z dôvodu zvýšenia bezpečnosti. Nábeh na maximálny výkon zariadenia sa oneskorí približne o 50 s. Časové oneskorenie sa týka len výkonového zdroja DUO PD70.

Zlatý Klas 2018

V roku 2018 získali zdroje Power DUO PD prestížne ocenenie Golden Klas. Zariadenia s modernou technológiou a mikroprocesorom riadenou elektronikou boli ocenené za inovatívny prínos pre moderné poľnohospodárstvo.

ST transformátor

Špeciálny transformátor ST bol navrhnutý a vyrobený presne pre potreby elektrických ohradníkov. Transformátor s mimoriadne vysokým napätím pre dlhodobú ochranu je ďalšou súčasťou, ktorá robí z elektrických zdrojov fencee moderné, výkonné a bezpečné zariadenie.

SafeShock

Vďaka technológii SafeShock zabezpečujú zdroje Power DUO PD maximálnu bezpečnosť pre vás aj pre zvieratá v elektrických ohradách. Špeciálne tvarovaná pulzná krivka vytvára rýchlejšie a účinnejšie impulzy v porovnaní s konkurenčnými modelmi.

Inteligentné ovládanie

Zariadenia DUO PD sú vybavené pokročilou mikroprocesorovou technológiou, ktorá riadi celú prevádzku zariadenia a pomocou technológie SmartControl zabezpečuje optimálny výkon zdroja pre dané potreby elektrického ohradníka.

Základné špecifikácie zdrojov fencee power DUO PD

Séria zdrojov fencee power DUO PD s kombinovaným napájaním na univerzálne použitie kdekoľvek na miestach bez elektrickej energie. Zdroje sú vhodné na všetky druhy zvierat. Odporúčajú sa na kone, dobytok, ovce, kozy a ako ochrana pred zverou.

Všeobecné vlastnosti:

  • Kombinované zdroje napájajú DUO PD z elektrickej siete prostredníctvom 230 V adaptéra alebo zo štandardnej 12 V batérie.
  • Batériové napájanie je vhodné na miestach bez elektrickej energie alebo ako záložný zdroj
  • Výstupy série DUO PD od 1 - 7 J
  • Určené pre ploty s dĺžkou inštalácie do 70 km
  • Zdroje majú mikroprocesorom riadenú prevádzku s možnosťou prepínania výstupného výkonu na 50 % / 100 %. Táto funkcia je užitočná, keď sa vyžaduje úspora batérie

LED kontrolky a BARGRAF na prednej strane zdroja zobrazujú činnosť napájacieho zdroja, merajú napätie na plote a signalizujú prípadnú poruchu plotu.

Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje mimoriadne bezpečné ohradzenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Tlačidlo ON/OFF umožňuje jednoduché a pohodlné zapnutie alebo vypnutie zdroja.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

  • Kombinované zdroje univerzálně použitelné kdekoliv
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Ocenenie Golden Klas 2018

Zdroje Power DUO PD získali prestížne ocenenie Golden Klas za inovatívny prínos pre moderné poľnohospodárstvo.

Ocenenie Golden Klas 2018
Kontrolná LED dióda a bargraf

Kontrolná LED dióda a bargraf

Kontrolka LED zobrazuje výkon zdroja na 100 % alebo 50 %, ak je prepnutý na polovičný výkon.

  • LED svieti - napájanie zo siete
  • LED bliká - napájanie z batérie

Čiarový graf farebne zobrazuje napätie na ohradníku. Vďaka tomu máte prehľad o stave napätia na prvý pohľad.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.