Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

ANIMAL TECH

22. 04. - 26. 04. 2023

Medzinárodný veľtrh živočíšnej výroby

ANIMAL TECH sa bude konať v roku 2023 spolu s Národnou výstavou hospodárskych zvierat a Národnou výstavou poľovníctva. Tento komplex veľtrhov vznikol v spolupráci s partnermi a spoluorganizátormi - profesijnými združeniami, štátnou správou a samosprávou a odborným školstvom - a tiež podľa dopytu firiem v oblasti strojov a technológií pre živočíšnu výrobu.

Hlavnými témami veľtrhu sú šľachtenie, genetika, veterinárna medicína, technika a poľnohospodárska technika pre živočíšnu výrobu. Veľtrh je určený predovšetkým odborníkom - chovateľom, zootechnikom, poľnohospodárom a veterinárnym lekárom.

Zastavte sa v našom stánku, kde okrem sieťových a kombinovaných zdrojov nebudú chýbať ani naše produkty Smart Farm fencee a niekoľko ďalších noviniek. Budete mať možnosť dozvedieť sa viac o aplikácii fencee Cloud a možnostiach ovládania/monitorovania ohradníkov na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu.

https://www.bvv.cz/animal-tech/

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.