Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Funkcie a vlastnosti zariadenia fencee power energy PE60
EXTREME POWER

Tlačidlo ON/OFF

Zapínanie a vypínanie je jednoduché a bezpečné vďaka tlačidlu ON/OFF na prednej strane zdroja. Tlačidlo tiež šetrí životnosť zariadenia v porovnaní s konkurenčnými zdrojmi, ktoré sa vypínajú vytiahnutím kábla zo zásuvky.

Výkonný transformátor

Sieťový zdroj so špeciálne vyvinutým transformátorom určeným na veľmi vysoké zaťaženie. Sieťový zdroj vysokého napätia (10000 V) pre 500 ohmové záťaže a elektrický impulz s extrémne rýchlym časom nábehu. Dlhodobá ochrana zariadenia.

LED diódy

Číre, vysoko svietivé LED diódy sú dobre viditeľné na priamom slnečnom svetle. LED diódy sú umiestnené na prednej strane zdroja a farebne signalizujú činnosť zdroja napájania, v prípade poruchy zmenia farbu, takže okamžite viete o probléme.

Úplne odolné

Zdroje fencee sú odolné voči všetkým vonkajším klimatickým podmienkam, ako je dážď, mráz, priame slnečné svetlo. Zariadenia spĺňajú normu ochrany IP44. Kryt odolný voči UV žiareniu je vyrobený z vysokokvalitného plastu odolného voči nárazom.

SafeShock

Vďaka technológii SafeShock sú zdroj a elektrická ohrada maximálne bezpečné pre vás aj vaše zvieratá. Špeciálne tvarovaná impulzná krivka vytvára rýchlejší a účinnejší impulz v porovnaní s konkurenčnými zdrojmi ohradníka.

Inteligentné ovládanie

Zdroje Energy Power PE60 sú skonštruované s najmodernejšou mikroprocesorovou technológiou, ktorá riadi celú prevádzku zariadenia a pomocou technológie SmartControl zabezpečuje optimálny výkon zdroja pre dané potreby elektrického ohradníka.

Lišta DIN

Montáž a demontáž zdroja na stenu, stenu alebo stĺp je veľmi jednoduchá. Ako ďalšie príslušenstvo je k dispozícii praktická montážna lišta DIN na jednoduché upevnenie zdroja na požadované miesto.

Nízka spotreba

Zdroje elektrického ohradníka fencee power energy PE60 majú veľmi nízku a efektívnu spotrebu energie vďaka použitej modernej technológii riadenej procesorom. Optimalizácia spotreby energie.

Smernice EÚ

Plotové zdroje fencee spĺňajú všetky príslušné európske normy a smernice 2014/35/EÚ a 2014/30/EÚ. Spĺňajú tiež všetky bezpečnostné normy pre použitie v EÚ.

Základné špecifikácie zdrojov fencee power energy PE60

Nový modelový rad s výkonným sieťovým zdrojom fencee vhodným pre elektrické ohradníky zaťažené vegetáciou. Výkonný sieťový zdroj so špecifickým transformátorom určený pre veľmi vysoké zaťaženie. Elektrický impulz s extrémne rýchlym nábehom.

Ohradník vhodný pre menej citlivé a ťažko strážiteľné zvieratá. Ideálny zdroj elektrického ohradníka na ochranu úrody a pôdy pred diviakmi a na ochranu stád pred vlkmi, predátormi. Tiež na elektrické ohradníky pre hovädzí dobytok, býky, zubry, ovce a kozy.

Všeobecné vlastnosti zdroja:

 • Elektrický ohradník napájaný zo siete s prípojkou na 230 V.
 • Pre elektrické ohradníky s dĺžkou inštalácie do 70 km
 • Výstupné napätie pri záťaži 500 ohmov 10 000 V
 • Výstupné napätie 12 500 V
 • Výstupný výkon 5 J
 • Spotreba energie 6 W

Výhody a vlastnosti zdroja:

 • Technológia SmartControl zabezpečuje ideálny výkon zdroja v závislosti od aktuálneho stavu elektrického ohradníka. Integrovaný mikroprocesor riadi funkciu zariadenia a neustále optimalizuje výkon ohradníka.
 • Ľahko prístupné tlačidlo ON/OFF na prednej strane zdroja je praktické, pretože nemusíte zakaždým odpojovať napájací zdroj. Tým sa zároveň predlžuje životnosť zariadenia.
 • Kvalitný transformátor určený na veľmi vysoké zaťaženie. Maximálna účinnosť a bezpečnosť elektrického ohradníka. Dlhodobá ochrana zariadenia.
 • Vysoko svietivé LED diódy sú umiestnené na prednej strane zdroja a farebne signalizujú činnosť zariadenia. V prípade poruchy zmenia farbu, takže o probléme viete okamžite.
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Elektrický impulz s rýchlym nárastom

Vysoko výkonné napájanie ohradníkov zo siete vhodné pre menej citlivé zvieratá a náročné ohrady s hustým porastom.

 • Maximálna účinnosť a bezpečnosť elektrického ohradníka.
 • Výkonný elektrický impulz s extrémne rýchlym nábehom.
 • Transformátor určený na veľmi vysoké zaťaženie.
Elektrický impulz s rýchlym nárastom
Vysoké napätie pri záťaži 500 Ω

Vysoké napätie pri záťaži 500 Ω

Vysokonapäťový plot s napätím 10000 V pri záťaži 500 ohmov.

 • Vysokonapäťové zabezpečenie pre bezpečný elektrický ohradník proti dravcom, na ktorý sa možno spoľahnúť za všetkých podmienok.
 • Optimálny zdroj ohradníka na ochranu zvierat pred útokom vlka.

Praktické tlačidlo ON/OFF

Zdroj energie fencee PE60 má dotykové tlačidlo.

 • Pohodlné a bezpečné vypnutie a zapnutie zdroja.
 • Zdroj nie je potrebné zakaždým odpojiť zo siete.
 • Predlžuje životnosť zariadenia.
Tlačidlo ON/OFF
Vysvetlenie signalizačných LED diód

Vysvetlenie signalizačných LED diód

Horná LED - kontrola pripojenia zdroja.

 • Svieti modro.

Spodná LED - kontrola funkcie zariadenia.

 • Bliká na zeleno - podľa impulzov.
 • Bliká červeno - zariadenie hlási pokles napätia pod 3000 V.

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.