Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Adam Novák

Adam Novák

Po strednej škole som sa s trochou šťastia dostal do dobrého grafického štúdia, kde som 5 rokov pracoval ako grafik. Potom som dostal príležitosť začať pracovať na značke fencee. Neváhal som. Milujem hudbu, umenie, jedlo a zvieratá. Vo voľnom čase sa rád venujem umeniu, lyžovaniu, práci alebo rodine.

Praktické rady týkajúce sa inštalácie rádiových zariadení s anténou

Zistite, ako správne nainštalovať externé antény na dosiahnutie kvalitného prenosu signálu na vzdialenosť až 30 kilometrov. V tomto článku nájdete užitočné tipy na inštaláciu, informácie o displeji alebo vysvetlenie pojmov týkajúcich sa šírenia rádiového signálu.

Prečítajte si viac

Riešenia pre moderné inteligentné farmy

Prečítajte si článok o modernej inteligentnej farme z časopisu Zemedelec 37/2020 - Presné poľnohospodárstvo strana 20

Prečítajte si viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.