Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Skúšačky na meranie napätia v elektrickom ohradníku

Skúšačky umožňujú merať aktuálne napätie na vodičoch elektrického ohradníka. Môžu byť tiež dobrým pomocníkom v prípade hľadania poruchy na ohradníku. Ponúkame dva typy, lacnejšou ekonomickou variantou je diódová skúšačka vo vyhotovení do 12 kV. Tento typ skúšačky zobrazuje hodnoty v krokoch po 1000 V a nepotrebuje žiadnu batériu na napájanie. 12 kV diódovú skúšačku môžete získať zadarmo pri kúpe zdrojov fencee power série P.

Druhou presnejšou možnosťou je digitálny skúšačka do 12 kV. Zobrazuje presné hodnoty na veľkom LCD displeji a na napájanie potrebuje 9 V batériu, ktorá je súčasťou balenia. Ako sme už spomenuli, skúšačka je dobrým nástrojom pri hľadaní poruchy na plote. Pripravili sme niekoľko tipov a rád, ako postupovať pri hľadaní poruchy na plote alebo zdroje. Celý leták si môžete pozrieť tu.

TIP: Naše chytré RF monitorovacie zariadenie Monitor MX10 monitoruje napätie na plote a posiela informácie do vášho telefónu (tabletu alebo PC) prostredníctvom aplikácie fencee Cloud. Hľadanie porúch na plote pomocou testera sa tak stane minulosťou. Zistite viac o tom, ako môžete ovládať a monitorovať svoj plot z telefónu pomocou aplikácie fencee Cloud.

Na blogu sme pre vás pripravili článok o inštalácii a rôznych možnostiach pripojenia monitora MX10, v ktorom podrobne opisujeme rôzne spôsoby používania monitorovacieho zariadenia fencee.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.