Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Sú zdroje fencee odolné? Môže na ne pršať, snežiť, svietiť slnko?

Áno, všetky naše výrobky vyrábame tak, aby ich nepoškodili bežné poveternostné vplyvy. Plastové diely sú vyrobené s ochranou proti UV žiareniu. Všetky diely sú dôkladne izolované a navzájom utesnené. Pokiaľ zdroj neumiestnite do kaluže alebo ho nevystavíte nepretržitému prúdu vody, garantujeme odolnosť voči vode.

Stupeň krytia IP44

Všetky zdroje fencee spĺňajú normu ochrany IP44. To znamená, že naše zariadenia sú odolné proti vniknutiu veľmi malých predmetov a sú chránené aj proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň ochrany sa preto považuje za dostatočnú ochranu proti dažďu a zariadenia s IP 44 sú vodotesné a vhodné na vonkajšie použitie.

Ako správne nainštalovať zdroj

  • Zdroje sa musia inštalovať na suchom mieste.
  • Nikdy neumiestňujte zdroj na zem - do vlhkého alebo mokrého prostredia.
  • Nikdy nevystavujte zdroj nepretržitému prúdu vody.

Odporúčania pre správnu montáž zdroja

1. Zdroj by mal byť namontovaný kolmo na stenu, ideálne so strieškou. Na montáž zdroja na stenu odporúčame zakúpiť praktickú ohradovú lištu DIN, ktorú ponúkame v dvoch veľkostiach v závislosti od veľkosti modelového radu.

Prívodný kábel adaptéra nechajte voľne visieť a vytvorte odkvapovú slučku. Tým zabezpečíte, že sa cez kábel nedostane vlhkosť do zásuvky v stene.

2. Ak máte zdroj na zemi (neodporúča sa), uistite sa, že neleží v kaluži.

3. Ak napriek nášmu odporúčaniu neumiestňovať zdroj na zem, máte zdroj položený na zemi, dbajte na to, aby nebol dnom hore.

4. Uistite sa, že zdroj nie je v negatívnom uhle k stene.

5. Nikdy nevystavujte zdroj súvislému prúdu vody!

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.