Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

O našich produktoch

RF technológia

Už roky pracujeme na vývoji produktov, ktoré vám uľahčia prácu. Prišli sme s celosvetovo unikátnym riešením Modern Smart Farm with fencee Cloud. Vaše ploty môžete ovládať a monitorovať na diaľku pomocou komunikácie medzi generátormi a centrálnym zariadením prostredníctvom voľnej rádiovej frekvencie.

Zobraziť viac

Aplikácia fencee Cloud

Snívali ste niekedy o tom, že budete môcť skontrolovať svoje elektrické oplotenie z gauča bez toho, aby ste museli niekam ísť? Potom máme pre vás skvelú správu! Je tu prepracovaná aplikácia s mnohými funkciami. Ovládajte svoj elektrický ohradník pomocou mobilného telefónu alebo cez webové rozhranie.

Zobraziť viac

Praktické rady týkajúce sa inštalácie zariadenia s anténou

Zistite, ako správne nainštalovať externé antény na dosiahnutie kvalitného prenosu signálu na vzdialenosť až 30 kilometrov. V tomto článku nájdete užitočné tipy na inštaláciu, informácie o displeji alebo vysvetlenie pojmov týkajúcich sa šírenia rádiového signálu.

Zobraziť viac

Generátor elektrického plotu alebo elektronický neviditeľný plot?

Elektronický neviditeľný plot aj elektrický plot sa používajú na vymedzenie a zabezpečenie priestoru. Medzi týmito zariadeniami sú zásadné rozdiely a my vám povieme, aké.

Zobraziť viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.