Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Riešenie neočakávaných situácií

Riešenie problémov

  • Skôr ako začnete zariadenie považovať za chybné, skontrolujte, či problém nie je spôsobený nesprávnym používaním alebo slabou batériou. Zoznam možných porúch je uvedený v návode na použitie, ktorý je súčasťou každého balenia našich výrobkov.
  • Odporúčame vám tiež preštudovať si náš Reklamačný poriadok, ktorý vám pomôže identifikovať možnú poruchu.
  • Ak nič z toho nepomôže, obráťte sa na servisné oddelenie alebo nám výrobok pošlite na posúdenie.
  • Kontaktujte servisné oddelenie na tel. čísle: +420 730 893 827 alebo e-mailom na adrese reklamace@dogtrace.com.
Zobraziť viac

Prečo elektrický ohradník stráca napätie?

Najčastejším zdrojom straty napätia v elektrickom ohradníku je zlá inštalácia ohradníka. Ak váš elektrický ohradník stráca napätie s rastúcou vzdialenosťou, uistite sa, že sú drôty plota správne nainštalované a izolované od zeme. Ak sa drôt ohradníka, páska alebo pletivo niekde dotýkajú, spôsobuje to stratu napätia.

Podľa mojich skúseností s inštaláciou sietí je častou príčinou straty napätia v plote nevyužitá časť siete opretá o strom, budovu alebo plot. To, samozrejme, spôsobuje únik napätia do zeme a vodič stráca celkové napätie. Taktiež nemusíte vždy udržiavať ohradu v uzavretom kruhu. Môžete to vyriešiť tak, že nepoužívanú časť zaboríte do zeme a necháte ju voľne stáť, alebo nepoužívanú časť nainštalujete dvakrát, čím vytvoríte paralelný spätný chod.

Zobraziť viac

Služba produktu

Našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytnúť okamžité riešenia technických problémov a radi odpovieme na otázky týkajúce sa inštalácie, používania a údržby všetkých typov výrobkov fencee.

Skôr ako začnete zariadenie považovať za chybné, postupujte prosím najprv podľa návodu na obsluhu a zoznamu možných závad. Ak informácie uvedené v príručkách alebo na našej webovej stránke nie sú dostatočné, obráťte sa na naše reklamačné oddelenie.

Zobraziť viac
Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.