Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Ako bolo na Živiteľke? A čo priniesol najväčší medzinárodný agrosalón?

Ako bolo na Živiteľke? A čo priniesol najväčší medzinárodný agrosalón?

Novinky, trendy, semináre a ponuky z väčšiny poľnohospodárskych odborov, technológie, poľovníctva, včelárstva, rybárstva, potravinárstva, chovu zvierat a komplexná prezentácia poľnohospodárstva od histórie po súčasnosť.

Země živitelka je najvýznamnejší agrosalón svojho druhu v Českej republike a na Slovensku. Najväčšie zastúpenie v areáli mala prezentácia poľnohospodárskej techniky. Pre návštevníkov pripravili regionálni výrobcovia potravín ochutnávky tých najlepších potravín. Na predvádzacích plochách boli vystavené hospodárske zvieratá v mobilných ohradách a boxoch. Výstavu dopĺňali prezentácie odborných organizácií, poľnohospodárskych inštitúcií a firiem z rôznych regiónov Českej republiky. Pre deti boli pripravené rôzne súťaže zručnosti, takžesi na svoje prišiel každý, nielen poľnohospodársky nadšenec.

Náš stánok fencee ste mohli nájsť na voľnej ploche VP411. Z vlastnej skúsenosti odporúčame vyzdvihnúť si v pokladni alebo na informačnom pulte mapu pre lepšiu orientáciu na výstavisku. Hostí nášho stánku sme informovali o vystavovaných výrobkoch, poradili sme im s ich výberom a vhodnou inštaláciou. Predstavili sme pripravovanú novinku roku 2020, a to generátor energie fencee Power DUO, a upozornili sme návštevníkov na ďalšie firemné akcie. Svojou prítomnosťou nás poctili zákazníci až z ďalekého Kazachstanu. Rozdali sme množstvo propagačných materiálov o činnosti spoločnosti a deti sme potešili balónmi s logom fencee. V rámci praktickej ukážky si každý návštevník nášho stánku mohol na vlastnej koži vyskúšať vplyv plotu, ktorý sme mali pripojený ku generátoru energie fencee Power DUO.

Za zmienku určite stojí aj dnes už prestížna súťaž o najlepší exponát Zlatý koláč 2019. Exponáty boli zarad ené do 4 kategórií: rastlinná výroba, živočíšna výroba, mechanizácia, potravinárstvo a spracovateľský priemysel. Každoročne sa udeľuje až 30 ocenení, ktoré udeľuje odborná porota (zástupcovia ministerstva pôdohospodárstva, odborného školstva, výskumných ústavov, kontrolných inštitúcií agropotravinárskeho komplexu). Kompletné výsledky súťaže Zlatý koláč 2019 nájdete TU.

V roku 2018 sme do súťaže Zlatý koláč prihlásili aj generátor fencee power DUO PD50, ktorý toto ocenenie získal. Preto sme tento rok prihlásili náš nový generátor fencee power DUO RF PDX50 na rok 2019. Oba generátory súťažili v kategórii hospodárskych zvierat. Odborná porota pozitívne zhodnotila prínos našich generátorov pre spoločnosť, a tak nám aj tento rok udelila cenu. Ocenenia boli odovzdané na Večere vystavovateľov v poľovníckom zámočku Ohrada v Hlbokom nad Vltavou. Z rúk ministra poľnohospodárstva Ing. Miroslava Tomana si cenu za 2. miesto v súťaži prevzal Ing. Ján Horák, majiteľ spoločnosti VNT electronics s.r.o. Ocenenie si veľmi vážime! Znamená to pre nás, že svoju prácu robíme dobre a mali by sme v nej pokračovať.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom a fanúšikom za návštevu!
Tešíme sa na vás opäť od 27. augusta do 1. septembra 2020 na výstavisku v Českých Budějoviciach.

Tu nájdete viac informácií a pripravovaný program 47. ročníka.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.