Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Predstava, že by ste teraz museli prejsť míľu - preč a späť - to už jednoducho nerobí." hovorí Pavlína Němečková zo Lhoty u Vsetína

"Predstava, že by ste teraz museli prejsť míľu - preč a späť - to už jednoducho nerobí."

hovorí Pavlína Němečková zo Lhoty u Vsetína

Recenzia odoslaná dňa 7. 11. 2019

Výkon generátora DUO RF PDX70 / výkon 7 J
Používa sa pre 100 oviec, východofrízske plemeno
Ohrada: siete 25 ks / dĺžka 1,2 km / merané napätie 5,5 kV

{PRODUKT-21}

Hneď ako sa vyskytne problém, regulátor na mňa zapípa - a na displeji sa krásne zobrazí výkričník. Myšlienka, že by som teraz musel prejsť kilometer - vypnúť a znova zapnúť - už jednoducho nerobí svoje. Je super, že k jednému ovládaču sa dá pripojiť viac generátorov - tento rok sme totiž začali pracovať s novým plemenom oviec a potrebujeme ich rozdeliť a segmentovať. Rodičia sa dostávajú do vyššieho veku a nemusia chodiť kontrolovať ohrady každé ráno. Ak sa vyskytne problém, ovládač zapípa, môžu ho vypnúť na diaľku a nemusia nikam chodiť. Myslím, že to je najväčšia výhoda. Cena sa mi spočiatku zdala v porovnaní s konkurenčnými modelmi podozrivo nízka. Potom som zistil, že ide o český výrobok, a bolo rozhodnuté. Som maximálne spokojný. Ovládač mi v tejto zarastenej kopcovitej oblasti na vzdialenosť 6-7 kilometrov funguje bez problémov.

Pavlína Němečková

Lhota u Vsetína

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.