Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"V kopcovitom teréne nebol problém skontrolovať plot na diaľku pomocou diaľkového ovládania" hovorí Vít Karbusický zo spoločnosti FARM HUCUL

"V kopcovitom teréne nebol problém skontrolovať plot na diaľku pomocou diaľkového ovládania"

hovorí Vít Karbusický zo spoločnosti FARM HUCUL

Recenzia odoslaná 22. 9. 2020

Výkon generátora DUO RF PDX70 / výkon 7 J
Používa sa pre stádo koní, hucul.

Dobrý deň, chcela by som sa vám touto cestou poďakovať za skvelú ohradu, ktorú sme u vás zakúpili v máji.

Ohrada toho stihla prejsť veľa aj za taký krátky čas. V prílohe posielam napríklad fotografie ohrady z nadmorskej výšky 1140 m, kde v letných mesiacoch udržiavala stádo koní v ohrade pri horskej chate Dvoračky (Krkonoše). A napriek tomu, že ohrada bola od farmy vzdialená 6 km v kopcovitom teréne, nebol problém kontrolovať ohradu na diaľku pomocou diaľkového ovládania.

{PRODUKCIA-21}

Keď viem, čím všetkým ohrada prešla, môžem smelo povedať, že je absolútne bezkonkurenčná. Či už ide o cenu, kvalitu spracovania, odolnosť voči poveternostným vplyvom, možnosti diaľkového ovládania a mnoho ďalších aspektov. Diaľkové ovládanie oceňujem najmä v prípade, že prechádzam plotom, kde je z nejakého dôvodu prerušený obvod a keď zistím poruchu, môžem plot priamo z miesta vypnúť, poruchu odstrániť a obnoviť napätie v plote. Bez toho, aby som strácal čas chodením priamo k zdroju a späť.

Chytré zdroje pre elektrické ohradníky s diaľkovým ovládaním a výstupným výkonom 1 - 7 J. Napájanie zdroja je kombinované, t. j. pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo zo štandardnej batérie 12 V. Ide o univerzálne použiteľné zdroje pre elektrické ohradníky s dĺžkou až 70 km. Vďaka výstupnému výkonu 1 - 7 J sú vhodné pre citlivé a odolnejšie zvieratá. Vhodné napájanie pre ohradníky s koňmi a…

Prejsť do kategórie

Skrátka, sme s ním úplne spokojní a ďalšie systémy oplotenia s príslušenstvom budeme brať len od vás. Pri ďalšom nákupe by sme si chceli objednať najmä bránu GW10, aby sme mali všetky naše oplotenia pod kontrolou priamo z farmy.

Vít Karbusický

FARMA HUCUL, s.r.o.

Vítkovice v Krkonošiach

Centrálne ovládacie zariadenie pre elektrické ohradníky FENCE GATEWAY GW10

Zariadenie na diaľkové centrálne monitorovanie a ovládanie RF zdrojov oplotenia výkon DUO…

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.