Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Vďaka generátoru mám stádo vždy pod kontrolou a prestal som používať výrok: "Za plotom je vždy lepšia tráva, aj keď je štrková". hovorí Jan Nightingale

Vďaka generátoru mám stádo vždy pod kontrolou a prestal som používať výrok: "Za plotom je vždy lepšia tráva, aj keď je štrková".

hovorí Jan Nightingale

Recenzia odoslaná 1. 4. 2021

Výkon generátora DUO PD50 / výkon 5 J
Používa sa pre stádo oviec.

Mám malé stádo oviec a často som riešil ich únik z ohradenej ohrady na susedný pozemok.

Vyskúšal som veľa variantov oplotenia, ale výsledok dopadol, skôr či neskôr rovnako. Opäť utiekli, pretože tráva za plotom vždy chutí lepšie. Asi pred tromi rokmi som si kúpil generátor elektrického ohradníka fencee power DUO PD50 a k existujúcemu ohradníku som pridal elektrický ohradník. Odkedy som vychytal drobné nedostatky, za plotom sa na výlet nevydala ani jedna ovca.

Veľmi oceňujem možnosť prevádzkovať sieťové napájanie aj záložnú batériu, pretože výpadky prúdu sú v našej veternej oblasti pomerne časté.

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO PD50

Výkonnejší kombinovaný zdroj s výstupným výkonom 5 J. Zdroj s napájaním zo siete 230 V…

Rad obľúbených univerzálnych kombinovaných zdrojov pre elektrické ohradníky s možnosťou napájania zo siete 230 V prostredníctvom adaptéra alebo zo štandardnej batérie 12 V. Často sa používa na miestach bez elektrickej energie alebo ako záložný zdroj napájania v prípade výpadku prúdu. Rad obsahuje 6 modelov s rôznym výkonom od 1 - 7 J. Slabší modely jsou vhodné spíše pro kratší a střední ohrady,…

Prejsť do kategórie

Vďaka tomuto generátoru mám stádo vždy pod kontrolou a prestal som používať konštatovanie:

"Vždy si nájdu dieru" alebo "Za plotom je vždy lepšia tráva, aj keď je to štrk".

Po skúsenostiach s ohradníkom fencee power DUO PD50 ho môžem len odporučiť.

Jan Slavíček

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.