Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Dlho som premýšľal, ako tento problém vyriešiť, a ak mám byť úprimný, elektrický plot ma nikdy nenapadol. Bolo to presne to, čo som hľadal." hovorí Zdeněk Koráb

"Dlho som premýšľal, ako tento problém vyriešiť, a ak mám byť úprimný, elektrický plot ma nikdy nenapadol.  Bolo to presne to, čo som hľadal."

hovorí Zdeněk Koráb

Recenzia odoslaná 21. 5. 2021

Súprava DUO OHRADA A / pre inštaláciu do 200 m
Používa sa na vymedzenie priestoru pre mačky

Keďže mám rád ľudí a firmy, ktoré vyrábajú pekné a kvalitné veci, nedalo mi nenapísať moju skúsenosť s vašimi výrobkami.

Máme malý domček s pomerne malým pozemkom a k tomu tri mačky. Náš problém vznikol preto, lebo mačky sa rady túlajú a nie každý sused je nám naklonený. Navyše, keďže máme len mačky, boli sme zasa často vystavení nájazdom miestnych mačiek, ktoré nám narobili značné škody na majetku.

Dlhosom premýšľal, ako tento problém vyriešiť, a úprimne povedané, elektrický ohradník mi nikdy neprišiel na um. Až malá zmienka na internete ma upozornila na túto možnosť a ja som sa o ohradník začal viac zaujímať. Na trhu bolo pomerne veľa výrobkov, ale cena a kvalita. So žiadnym z výrobkov som nebol veľmi spokojný. Strávil som dosť času hľadaním a na vašu stránku som narazil celkom náhodou. Bolo to presne to, čo som hľadal.

Sada elektrického ohradníka pre kone, poníky, psy, dobytok a proti škodcom - DUO zdroj - páska 200 m

Súprava elektrického ohradníka určená pre citlivejšie zvieratá, ako sú kone, poníky, psy…

Po krátkom zvažovaní som si objednal základnú súpravu DUO OHRADA A. Možnosť napájania z batérie sa mi zdala výhodná, aj keď sa náhodou nepoužívala. Vlastnou úvahou som nainštaloval ohradník, a keďže som všetko premýšľal za pochodu, musel som doobjednať izolátory a nakoniec aj kábel. Inštaláciu sťažoval veľmi členitý terén a bolo treba vyriešiť aj vstupnú bránu. Tú sa nakoniec podarilo elegantne vyriešiť pomocou podzemného chrániča a vysokonapäťového kábla. Okrem toho bol na drevenom plote nainštalovaný jeden uzemňovací vodič, v časti riešený šnúrou v ďalšej časti pozinkovaným drôtom. Generátor bol nainštalovaný v susednom skleníku a pripojený k plotu tiež podzemným vedením, pričom je napájaný z batérie.

Prejdite priamo na produkty Náš sortiment kompletných sad elektrických ohradníkov zahŕňa sady ohradníkov pre malé a veľké zvieratá. Kompletné sady elektrických ohradníkov na ochranu zvierat, ako aj na ochranu pôdy a plodín pred škodcami a divou zverou, ako sú kuny, vydry, túlavé jelene a srny. Všetky kompletné sady elektrických ohradníkov boli navrhnuté tak, aby čo najviac vyhovovali vašim…

Prejsť do kategórie

Funkčnosť je perfektná, naše mačky sú vychované a od prvého uvedenia zariadenia do prevádzky nás nenavštívili žiadne cudzie osoby.

Váš výrobok je perfektný, objednávka na e-shope veľmi jednoduchá, dodanie rýchle. Ceny pre mňa prijateľné.

Prajem vám veľa úspechov.

S pozdravom

Zdeněk Koráb

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.