Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Vyriešenie úteku daniela Pavel Leibner

Vyriešenie úteku daniela

Pavel Leibner

Recenzia odoslaná 17. 2. 2022

Generátorové oplotenie power DUO PD20 / power 2 J
Používa sa na: danieliu zver
Dĺžka oplotenia: cca 250 m

Dobrý deň, posielam niekoľko fotografií mojej ohrady pre daniele. Na fotografii je vidieť dieru v bráne, cez ktorú utiekol jeden daniel. Potom nasledovalo priskrutkovanie plechov na bráne a inštalácia ohradníka DUO PD20.

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO PD20

Univerzálny kombinovaný napájací zdroj pre elektrický ohradník 230 V/12 V s výstupným…

Na vymedzenie priestoru sa použila páska elektrického ohradníka, ktorá je natiahnutá v troch úrovniach. Celková dĺžka oplotenia je približne 250 m. Odvtedy žiadna doga neutiekla a ani psy či škodcovia sa nedostali dovnútra.

Nevyhovuje vám tento plot? Vyberte si svoj vlastný.

Prejdite priamo na produkty Elektrické ohradníky pre voľne žijúcu zver sa často používajú pre jelene alebo daniele. Pre menšie a stredne veľké ohrady postačuje sada s kombinovaným zdrojom 3 J. Na dlhšie inštalácie použite sadu elektrického ohradníka s výkonným zdrojom energy DUO ED. Táto sada je vhodná aj pre menšie zvieratá, ako sú jelene a daniele. Vďaka žltej svorke so zníženým výkonom môžete…

Prejsť do kategórie

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.