Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Vďaka plotovému generátoru môžem byť celý deň pokojný" hovorí spokojná zákazníčka Daniela

"Vďaka plotovému generátoru môžem byť celý deň pokojný"

hovorí spokojná zákazníčka Daniela

Recenzia odoslaná 8. 3. 2022

Generátorové oplotenie power DUO PD20 / power 2 J
Používa sa pre: kone
Dĺžka ohrady: cca 700 m
Oplotenie: drôt, priemer 3 mm, zeleno-biely

Dobrý deň, chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za odporúčanie generátora fencee power DUO PD20. Pôvodné napájanie elektrického ohradníka bolo veľmi slabé a kone nemali problém dostať sa cez ohradu von. Vďaka novému generátoru fencee môžem konečne v pokoji odísť na celý deň a nemusím sa obávať telefonátu od susedov, že sa moje kone vybrali na prechádzku mimo ohrady.

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO PD20
ZĽAVA 15% s kódom LETO15

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO PD20

Univerzálny kombinovaný napájací zdroj pre elektrický ohradník 230 V/12 V s výstupným…

Môj nový generátor fencee má niekoľko funkcií, za ktoré dávam veľké plus. Konkrétne je to farebný svetelný indikátor, ktorý ma okamžite informuje o tom, že s ohradou je problém. Svetlo je dobre viditeľné aj na priamom svetle a v tme na veľkú vzdialenosť. Ďalšou výhodou je možnosť mať napájanie buď na 100 %, alebo len na 50 %. Máme vyskúšané, že aj polovičný výkon je pre naše potreby dostatočný a konečne kone začali ohradník rešpektovať.

Lanko pre elektrický ohradník, priemer 3 mm, zeleno-biele
ZĽAVA 15% s kódom LETO15

Lanko pre elektrický ohradník, priemer 3 mm, zeleno-biele, dĺžka 400 m

Vysokokvalitné vodivé lanko na univerzálne použitie pre elektrické ohradníky. Vyrobený z…

Poslednou výhodou, ktorú by som chcel spomenúť, je tlačidlo ON/OFF, vďaka ktorému je vypnutie a zapnutie generátora rýchle a nemusím ho zakaždým vyťahovať zo zásuvky. Drôt použitý na ohraničenie má priemer 3 mm, je zeleno-biely a je ťahaný v dvoch úrovniach. V kombinácii so správnym generátorom ohradníka je to vynikajúca ochrana koní.

Zároveň by som sa chcela poďakovať pánovi Mojmírovi Kejdusovi a pánovi Jiřímu Stolínovi za ústretovosť a veľmi príjemné jednanie. Po skúsenostiach s generátorom môžem výrobky fencee len odporučiť a určite sa do predajne opäť rada vrátim.

Všetky funkcie a vlastnosti generátorov fencee.

Prejdite priamo na produkty Ponúkame kompletné riešenie elektrického ohradníka pre kone, poníky a žriebätá. Kompletné ohradníkové sady s páskou alebo s kvalitným lanom, ktoré je šetrné ku koži a srsti koňa v prípade náhleho dupnutia. Využite výhody RF zdrojov a vylepšite si elektrické ohradníky pre kone, ktoré vám uľahčia prácu. Ovládajte ohradníky na diaľku a získajte prehľad o ohrade pomocou…

Prejsť do kategórie

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.