Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Elektrické oplotenie je tiež skvelé na ochranu sliepok pred predátormi" hovorí Martin Kuchař

"Elektrické oplotenie je tiež skvelé na ochranu sliepok pred predátormi"

hovorí Martin Kuchař

Výkon generátora P20 / výkon 2 J
Používa sa pre: sliepky
Dĺžka plota: cca 100 m

Dobrý deň, veľmi pekne vám ďakujem za váš úžasný výrobok elektrického ohradníka, konkrétne za sieťový generátor fencee power P20. Máme svorku dvoch nemeckých ovčiakov, ktorí dokážu zneškodniť každého narušiteľa, ktorý vstúpi na ich strážené územie. Dôvodom zakúpenia generátora bola nielen ochrana sliepok, ktorým sa naposledy podarilo vniknúť do výbehu nemeckých ovčiakov. Najprv ich zahnali k svojej bráne, keď sa pokúšali ďalej utekať, všetky ich pohrýzli.

{PRODUKT-10}

Z 32 sliepok nám zostalo 9, ale nakúpili sme ďalších 21. Od zakúpenia ohradníka sa naše domáce zvieratá nesnažia dostať k sliepkam a máme aj pokoj od neustáleho štekania a okusovania plota medzi susedmi, kde majú psy. Potrebovali sme tiež vymedziť priestor pri bazéne, pretože sme likvidovali všetky hadice a neradi by sme prišli o bazén, káble a hadice pri filtrácii.

Ponúkané sady elektrických ohradníkov pre hydinu môžete použiť aj ako ohradníky pre husi, pižmovky, kačice alebo pávy. Môžete ich použiť na vymedzenie priestoru pre zvieratá a zabránenie ich prípadnému úniku, ako aj na ich ochranu pred potenciálnymi predátormi. Napríklad pred líškou, lasicou, kunou, túlavým psom alebo aj hladnou mačkou, ktorá nepohrdne malým kurčaťom.

Prejsť do kategórie

Oplotenie je tiež skvelé na ochranu sliepok pred predátormi. Naše psy sa k nej dostali dvakrát a po tretíkrát už dobre vedeli, že tento vymedzený priestor pod ochranou dokáže poriadne kopnúť. Dokonca aj sliepky zistili, že nestrkajú hlavy cez pletivo, aby im psy neuhryzli hlavy. Už sa nepokúšajú hrabať, pretože na druhej strane plota ich aj tak nečaká nič dobré.

Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem, s pozdravom.

Martin Kuchar

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.