Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Na ochranu našich plodín pred jeleňmi používame elektrické ohradníky" hovorí Mirek Dokoupil

"Na ochranu našich plodín pred jeleňmi používame elektrické ohradníky"

hovorí Mirek Dokoupil

Kombinovaný generátor plota DUO PD50
Používa sa na ochranu plodín pred jeleňmi
Oplotenie so stĺpikmi a drôtom

Reagujem na vašu stránku, kde sa pýtate na skúsenosti s ohradníkmi fencee. V prvom rade by som chcel upresniť, že fencee nepoužívam štandardne, t. j. ako zábranu proti úniku hospodárskych zvierat, ale ako ochranu pred zverou, konkrétne pred jeleňou. Kombinovaný generátor DUO PD50 s výkonom 5 J je napájaný z autobatérie.

{PRODUKT-9}

Aby som nemusel dobíjať 12 V akumulátor, zakúpil som solárny panel. Objednal som si ho 8.6. a približne odvtedy funguje nepretržite. Môžem povedať, že plot funguje skvele, srnky nechali zeleninu na pokoji. Takže využitie je opačné, ale funkčné.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.