Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Účasť na Sommet de l'Elevage 2023

Účasť na Sommet de l'Elevage 2023

Od 3. do 6. októbra 2023 sa vo francúzskom Clermont Ferrand konal 32. ročník prestížnej výstavy SOMMET DE L'ELEVAGE. Kapacitu priestoru naplnilo 1681 vystavovateľov a bol úplne vypredaný. Sommet je veľmi obľúbeným a uznávaným miestom, kde sa každoročne stretávajú politické a obchodné inštitúcie, organizácie poľnohospodárov, združenia a mnohí ďalší záujemcovia o chov hospodárskych zvierat. Výstavu navštívilo neuveriteľných 115 000 nadšencov tohto odvetvia. Hlavnou témou a cieľom, ktorý si organizátori stanovili, bola udržateľnosť v živočíšnej výrobe. Na programe boli šampionáty plemien, rôzne prezentácie a konferencie a nechýbali ani vplyvní činitelia.

Tento rok sme v stánku predstavili niekoľko NOVÝCH produktov.

Z generátorov ohradníkov to bol bunkový generátor fencee Smart DUO EDC, ktorý prináša široké možnosti efektívneho riadenia elektrických ohradníkov. Zariadenie s kapacitou 10 alebo 15 J umožňuje priame pripojenie do cloudu a na internet pomocou najnovšej technológie e-SIM, čo umožňuje ovládať zariadenie z neobmedzenej vzdialenosti.

Ďalšou novinkou, ktorú spoločnosť fencee predstavila, bol virtuálny ohradník s multifunkčným GPS obojkom F10. Ide o systém na kontrolu a monitorovanie zvierat pomocou inteligentného GPS obojku prostredníctvom aplikácie. Vďaka tejto aplikácii môžete mať dokonalý prehľad o všetkých svojich zvieratách. Získate informácie o ich aktivite, aktuálnej polohe a zdravotnom stave.

Návštevníci mali možnosť vyskúšať si zariadenie Dogtrace DOG GPS, ktoré sa používa na výcvik a sledovanie psov na vzdialenosť viac ako 20 km. Model DOG GPSX20 dokáže lokalizovať až 9 psov a model DOG GPS X30 dokáže lokalizovať až 13 psov. Všetky sledovacie zariadenia DOG GPS X30 možno pripojiť k mobilnému telefónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS.

Novinkou v sortimente obojkov Dogtrace bolo minizariadenie na sledovanie psov a mačiek DOGGPS Tracker DOG GPS. Tento inteligentný obojok s pomocou aplikácie umožňuje vytvárať virtuálne ohrady, naživo sledovať pohyb a aktivitu počas spánku a možno ho pohodlne ovládať zo všetkých zariadení.

Vzhľadom na výnimočný ročník z hľadiska vystavovateľov a návštevníkov Jacques Chazalet, prezident Sommet de l'elevage, už uvažuje o novom usporiadaní výstavy a výstavbe 3. stálej výstavnej haly. Na 33. ročník výstavy sa môžete tešiť od 1. do 4. októbra 2024 - PROGRAM.

Dovidenia budúci rok v Clermont Ferrand.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.