Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Prezentácia na svetovom veľtrhu Interzoo 2024

Prezentácia na svetovom veľtrhu Interzoo 2024

Brány svetovej výstavy sa otvorili 7. - 10. mája 2024 a my sme tam boli s naším tímom fencee a Dogtrace. Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sa na veľtrhu Interzoo 2024 predstavili vystavovatelia a odborní návštevníci z celého regionálneho, národného a medzinárodného chovateľského odvetvia. Veľtrh ponúkol návštevníkom prierez novinkami v oblasti krmív, výrobkov a rôznych doplnkov pre starostlivosť o domáce zvieratá, vtáky, okrasné rybičky, drobné cicavce a terarijné zvieratá. Mohli ste sa zoznámiť s najnovšími trendmi, novinkami a výrobkami z celého chovateľského odvetvia. Podľa organizátora WZF GmbH - Pet Industry Services sa tohto veľkolepého podujatia zúčastnilo 37 000 odborných návštevníkov zo 140 krajín a vystavovateľov zo 68 krajín, čo predstavuje 23 % nárast v porovnaní s predchádzajúcim ročníkom.

V stánku sme záujemcom predstavili produkty značiek fencee a Dogtrace, odpovedali na všetky otázky a pomohli s výberom vhodného zariadenia na výchovu, výcvik, monitorovanie a chov domácich zvierat. A okrem iného sme predstavili aj množstvo nových výrobkov.

NOVINKY 2024

Privítali sme nový rad prenosných batériových zdrojov pre elektrické ohradníky - Battery DUO BD a Battery DUO RF BDX, ktoré možno pripojiť k službe Fencee Cloud. Batériový generátor s kombinovaným napájaním je pripravený na pripojenie 30 W solárneho panelu na dobíjanie 12 V - 44 Ah batérie. Tento batériový zdroj nájde vhodné využitie napríklad pri krátkodobom pasení malých ohradníkov.

Ďalšou z inovácií spoločnosti fencee bolo solárne napájanie elektrického ohradníka. Ide o nový rad kombinovaných prenosných generátorov solar DUO SD a solar DUO RF SDX s integrovaným solárnym panelom 8 W a akumulátorom 12 V/7 Ah. Solárne zdroje pre elektrický ohradník ušetria majiteľom ohradníkov veľa starostí, najmä so starostlivosťou o ohradník, pretože sú ľahké, ľahko prenosné a s možnosťou pripojenia k aplikácii fencee Cloud.

Z produktov Dogtrace sme prestavili zariadenie na výcvik a sledovanie psov DOG GPS X40 na ďalšiu výkonnejšiu a vylepšenú verziu GPS obojku s dosahom 20 km, použitím až pre 40 psov a aplikáciou pre PC a telefón . A v neposlednom rade malé univerzálne sledovacie zariadenie DOG GPS tracker mini, ktoré určite poteší všetkých starostlivých majiteľov psov a mačiek.

Ďalší ročník veľtrhu Interzoo sa uskutoční v týždni od 12. do 15. mája 2026.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.