Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

47. ročník agrosalónu Země živitelky. 1. miesto v súťaži Zlatý koláč 2021

47. ročník agrosalónu Země živitelky. 1. miesto v súťaži Zlatý koláč 2021

Koncom augusta sa konal 47. ročník tradičného veľtrhu Země živitelka. Ide o najväčší a najvýznamnejší agrosalón v Českej republike a na Slovensku. Zameriava sa na poľnohospodárstvo, potravinárstvo, novinky z oblasti poľnohospodárskej techniky, poľovníctva, chovu zvierat a prezentuje aj poľnohospodárstvo od histórie po súčasnosť.

Tradične tento veľtrh sprevádza súťaž Zlatý koláč, ktorej cieľom je vybrať a oceniť najlepšie exponáty. Ide o prestížnu záležitosť a výrobcovia ocenených výrobkov považujú túto súťaž za dôležitý príspevok k prezentácii a propagácii svojich výrobkov. Tento rok boli exponáty rozdelené do 5 kategórií. Vyhlásenie súťaže má na starosti Ministerstvo poľnohospodárstva Českej republiky.

Náš výrobok OPLOTENIE WiFi GATEWAY GW100 získalnajvyššie ocenenie Zlatý Klas 2021 v kategórii hospodárskych zvierat. Zariadenie, ktoré umožňuje diaľkové centrálne ovládanie a správu ohradníkove RF generátory. Ocenenia si veľmi vážime. Je pre nás znakom dobre vykonanej práce. Kompletné výsledky súťaže o ocenenie Zlatý Klas 2021 nájdete TU.

S našou novou bránou GW100 budete mať prístup ku všetkým dôležitým informáciám o plote v jednom zariadení. Pripojením brány cez WiFi k aplikácii fencee Cloud získate online aktualizácie a prehľad o všetkých pripojených zariadeniach odkiaľkoľvek na svete, kde je pokrytie internetom.

V stánku bol vystavený kompletný systém moderných riešení pre inteligentné farmy a RF produkty. Ako prví na svete sme prišli s týmto nadčasovým systémom na ovládanie elektrických ohradníkov pomocou aplikácie z mobilného telefónu alebo počítača.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za návštevu!
Budeme sa na vás tešiť na ďalšom 48. ročníku na výstavisku v Českých Budějoviciach.

Viac informácií o veľtrhu nájdete tu.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.