Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Animal Tech 2021

Animal Tech 2021

Začiatkom septembra sa v Brne konal veľtrh Animal Tech 2021 spolu s Národnou výstavou hospodárskych zvierat. Významný veľtrh je určený predovšetkým odborníkom vo svojom odbore: chovateľom, farmárom, zootechnikom, veterinárnym lekárom. Práve pre nich sme boli k dispozícii v stánku fencee s generátormi a príslušenstvom pre elektrické ohradníky.

V stánku bol vystavený kompletný systém moderných riešení pre inteligentné farmy a produkty RF. Ako prví na svete sme prišli s týmto nadčasovým systémom ovládania elektrických ohradníkov pomocou aplikácie z mobilného telefónu alebo počítača. Moderné inteligentné farmy berieme všade so sebou, ak máte záujem dozvedieť sa o nich viac, kontaktujte nás. Všetko vám radi vysvetlíme.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za návštevu!
Tešíme sa na vás na budúcoročnom podujatí.

Viac informácií o veľtrhu nájdete tu.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.