Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Veľmi dobrý nápad ovládať plot diaľkovým ovládaním" hovorí Tibor Krivda zo Slovenska

"Veľmi dobrý nápad ovládať plot diaľkovým ovládaním"

hovorí Tibor Krivda zo Slovenska

Recenzia odoslaná 1. 11. 2021

Generátor fencee power DUO RF PDX30 s diaľkovým ovládaním / výkon 3 J
Používa sa na: stádo býkov
Dĺžka oplotenia: 4 km

Pred pár dňami som dostal fencee DUO RF PDX30, zatiaľ ho skúšam len v dočasnom boxe so solárnym panelom a musím povedať, že je veľmi dobrý nápad ovládať ohradu diaľkovým ovládaním. Keď sa pretrhne kábel, stačí plot vypnúť opraviť a zapnúť, nemusíte dvakrát merať cestu.

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO RF PDX30 s diaľkovým ovládaním

Kombinovaný chytrý zdroj elektrického ohradníka (230 V/12 V) s diaľkovým ovládaním,…

Mám farmu v horskom teréne, takže s kopcami má toto rádiové spojenie problém, takže si budem musieť zaobstarať anténu, ale na moje prekvapenie, ak som plot umiestnil na kopec, signál som mal aj v susednej dedine vzdialenej 5 km od plota. Určite v budúcnosti prejdem so všetkými plotovými zdrojmi na tento systém a ak bude lacnejšia možnosť pripojenia na fenceecloud ako FENCE WiFi GATEWAY100 určite si ju tiež kúpime.

Nevyhovuje vám tento plot? Vyberte si ten svoj.

Chytré zdroje pre elektrické ohradníky s diaľkovým ovládaním a výstupným výkonom 1 - 7 J. Napájanie zdroja je kombinované, t. j. pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo zo štandardnej batérie 12 V. Ide o univerzálne použiteľné zdroje pre elektrické ohradníky s dĺžkou až 70 km. Vďaka výstupnému výkonu 1 - 7 J sú vhodné pre citlivé a odolnejšie zvieratá. Vhodné napájanie pre ohradníky s koňmi a…

Prejsť do kategórie

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.