Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Účasť na medzinárodnej konferencii chovateľov oviec a kôz 2021

Účasť na medzinárodnej konferencii chovateľov oviec a kôz 2021

Začiatkom novembra sa v Kútoch konalo tradičné stretnutie chovateľov oviec a kôz. Na programe bolo niekoľko prednášok o chove, výžive a zdraví týchto zvierat. Počas konferencie sa uskutočnila praktická ukážka nášho moderného systému inteligentných fariem. S účastníkmi sme konzultovali výhody tohto systému a odpovedali na otázky.

Mali sme pripravený stánok s prvkami modernej inteligentnej farmy, aby si každý mohol pozrieť, ako tento systém funguje a čo je k nemu potrebné. V piatok večer sa konala komplexná prednáška o produktoch RF smart farm.

Ak by ste sa aj vy chceli dozvedieť viac o našom nadčasovom systéme na ovládanie elektrických ohradníkov prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne (alebo z počítača), neváhajte nás kontaktovať. Všetko vám radi vysvetlíme.

Ďakujeme za spoluprácu združeniu SCHOK.
Viac informácií nájdete na ich webovej stránke https://www.schok.cz/.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.