Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Účasť na svetovom veľtrhu EuroTier 2022

Účasť na svetovom veľtrhu EuroTier 2022

Minulý týždeň sa v nemeckom Hannoveri konal svetoznámy veľtrh EuroTier 2022. Ako jeden z dvoch českých vystavovateľov sme hrdo reprezentovali segment elektrických ohradníkov s naším kompletným portfóliom produktov fencee. Nechýbali ani produkty DOG GPS značky Dogtrace.

Tento rok s hlavnou témou "Transformácia chovu zvierat", čo dokonale charakterizuje náš jedinečný produkt Smart Farm s fencee Cloud - inteligentný systém, ktorý umožňuje diaľkové ovládanie elektrických ohradníkov prostredníctvom aplikácie fencee Cloud. V stánku ste si mohli pozrieť všetky produkty Smart Farm, potom aj klasické generátory elektrických ohradníkov a niekoľko pripravovaných noviniek na sezónu 2023, medzi ktorými najväčšiu pozornosť vzbudil virtuálny ohradník fencee.

Vo štvrtok náš stánok navštívilo vydavateľstvo Profi Press, ktoré s nami urobilo rozhovor o značke fencee. Na veľtrhu sa zúčastnilo viac ako 1 800 vystavovateľov z 57 krajín. Viac ako 106 000 návštevníkov zo 141 krajín sa prišlo pozrieť na novinky z oblasti chovu a šľachtenia hospodárskych zvierat. Ďakujeme všetkým návštevníkom a tešíme sa na stretnutie na ďalšom ročníku veľtrhu 12. - 15. novembra 2024. Pozrite si v galérii niekoľko fotografií z veľtrhu a prezentácie značky fencee.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.