Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

"Už žiadny elektrický plot bez diaľkového ovládania" hovorí Pavel Pech

"Už žiadny elektrický plot bez diaľkového ovládania"

hovorí Pavel Pech

Napájanie generátora DUO RF PDX30 s diaľkovým ovládaním / napájaním 3 J
Používa sa pre: hovädzí dobytok, kozy
Dĺžka oplotenia: cca 4000 m

Máme generátor fencee power DUO RF PDX30 a funguje fantasticky 24 hodín denne. Jediným rušivým prvkom je, že mi spadne diaľkové ovládanie na tvrdú zem a zruší sa.

Dnes som si objednal nový, bez tejto pomôcky by som elektrický plot nechcel. Naozaj ste s tým odviedli skvelú prácu. Na fotografii je vidieť pastvinu, ktorú váš výrobok stráži a aj čerstvý drobizg sa cíti bezpečne!

Zdroj elektrického ohradníka fencee power DUO RF PDX30 s diaľkovým ovládaním

Kombinovaný chytrý zdroj elektrického ohradníka (230 V/12 V) s diaľkovým ovládaním,…

Sme na dôchodku a diaľkové ovládanie ohradníka nám šetrí energiu a čas. Máme 14 domácich zvierat, elektrický plot je dlhý asi 4 míle. Tri rady drôtov kvôli kozám a deťom. Elektrická zábrana drží ďaleko aj diviaky! Elektrický zdroj slúži už 4. rok bez jediného problému za každého počasia.

Chytré zdroje pre elektrické ohradníky s diaľkovým ovládaním a výstupným výkonom 1 - 7 J. Napájanie zdroja je kombinované, t. j. pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo zo štandardnej batérie 12 V. Ide o univerzálne použiteľné zdroje pre elektrické ohradníky s dĺžkou až 70 km. Vďaka výstupnému výkonu 1 - 7 J sú vhodné pre citlivé a odolnejšie zvieratá. Vhodné napájanie pre ohradníky s koňmi a…

View Products

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho :)

Komentáre k článku

Vložte komentár

Pridať komentár k článku Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Požadované informácie sú označené hviezdičkou

*
*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.